Konkurs na najlepszy projekt RugVista!

Przekaż swój projekt do realizacji i wygraj 13 400 

Chcę wziąć udział w konkursie

Konkurs

Zamknięcie zawodów 2022-01-24
Witamy w corocznym konkursie projektanckim sklepu RugVista!

To kolorowy hołd składany wiernemu towarzyszowi, którym jest... nasz dywan.

Tegoroczny temat!
W 2021 roku tematem jest zrównoważony rozwój. Jednocześnie pragniemy podkreślić znaczenie naturalnego materiału jakim jest wełna. Ze względu na jej wytrzymałość dywan wykonany z tej tkaniny jest wspaniałą inwestycją, która zapewni w Twoim domu wrażenie miękkości i luksusu. Produkty zrobione z wełny są bardzo wytrzymałe, trwałe i w sposób naturalny odporne za zabrudzenia. Dodatkowo z biegiem lat stają się jeszcze piękniejsze. Dzięki wyjątkowej trwałości wełniane dywany mogą być używane przez wiele pokoleń.

Zapraszamy wszystkich chętnych!
W naszym międzynarodowym konkursie projektanckim uczestniczyć może każdy, bez względu na to, czy jest się projektantem, studentem, czy pasjonuje się wystrojem wnętrz, kolorami, kształtami lub projektowaniem. Nie chcemy w żaden sposób ograniczać twórczego podejścia. Ważna jest kreatywność, oryginalność i wyobraźnia. Inspiracji szukać można w różnych trendach z myślą o przytulności, jaką wnoszą do naszych domów dywany.

Podczas tegorocznej, 12. edycji konkursu przypominamy wszystkie piękne dywany stworzone w różnych zakątkach świata, a dokładnie w 92 krajach. A mamy nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej.

Projektant ma możliwość zdobycia zaszczytnego wyróżnienia, sławy i nagrody pieniężnej, ale również okazję do tego, by dywan został wyprodukowany i sprzedany przez RugVista.

Osoby, które śledzić będą konkurs, mogą oddać głos na wybrany projekt. Oddanie głosu wiązać się również będzie z okazją do wygrania dywanu do swojego domu.

Pula cenowa

1
13 400 
+ twój własny projekt w realizacji.
2
8 900 
+ twój własny projekt w realizacji.
3
6 700 
+ twój własny projekt w realizacji.
4
-
10
2 300 
+ twój własny projekt w realizacji.

Jury

Nicklas Jansson

Współzałożyciel i dyrektor naczelny Rumrum AB

W 1997 r. Nicklas Jansson – posiadający doświadczenie w reklamie i marketingu – założył wspólnie z Magnusem Anderssonem sklep meblowy Rumrum. Ze względu na zainteresowanie i pytania dotyczące wystroju wnętrz i pomysłów z tej dziedziny firma zajęła się samodzielną produkcją mebli, które zyskały uznanie i były sprzedawane w krajach skandynawskich i na płaszczyźnie międzynarodowej. W miarę jak rosła liczba klientów, Rumrum stał się agencją projektancką skupiającą się na pomysłach dotyczących wystroju wnętrz oraz dostawcą pełnej gamy produktów meblowych i oświetleniowych. Obecnie jest to jedna z największych placówek projektanckich w Skåne, a coraz większa liczba zleceń obejmuje Kopenhagę i Sztokholm.

Lisa Hilland

Projektantka

Lisa Hilland tworzy nowoczesne projekty z poetyckim zacięciem, łącząc współczesne, zaawansowane technologie produkcyjne z solidnością wykonania. Jej obecni klienci to Konsthantverk, IKEA, Gärsnäs, Gemla, Design House Stockholm oraz Svenskt Tenn. „Lisa lubi pracować z naturalnymi materiałami, które wykorzystuje w sposób ostrożny i zrównoważony, tworząc wytrzymałe produkty”.

Carin Terins

Dyrektor ds. Zakupów i Kreatywności w RugVista

Carin odpowiedzialna jest za decyzje dot. kreatywności i zakupów w jednym z największych na świecie sklepów internetowych z dywanami. Posiada wieloletnie doświadczenie w przekształcaniu kreatywnych projektów konceptualnych w ofertę sprzedaży w szeregu firm handlowych.

Eva Boding

Dyrektor naczelny firmy Edblad & Co AB

Eva jest dyrektorem naczelnym firmy Edblad & Co AB oferującej zaprojektowaną w Szwecji biżuterię cechującą się wysoką jakością i przystępną ceną. Wiele lat zajmowała się kierowaniem i rozwijaniem firm handlowych w zakresie cyfryzacji, tworzenia marki oraz działalności międzynarodowej w dużych, międzynarodowych przedsiębiorstwach, takich jak Gant, Filippa K i L’Oréal.

Beatrice Perlman Ewert

Kierownik ds. Zrównoważonego Rozwoju w RugVista

Beatrice posiada wieloletnie doświadczenie, jeśli chodzi o zrównoważony rozwój w branży tekstyliów. Obecnie zajmuje się kwestią włączania tej koncepcji w działalność jednego z największych na świecie sklepów internetowych z dywanami. Wiedza na temat zakupów i projektowania nabyta w międzynarodowych firmach odzieżowych pomaga jej znaleźć produkty atrakcyjne z punktu widzenia klienta, uwzględniając ich wpływ środowiskowy i społeczny.

Załaduj i weź udział w konkursie

 • Projekt powinien być twórczy i opłacalny
 • Projekt musi być oryginalny
 • Dywan będzie wykonany ręcznie, a więc odcienie mogą stanowić wyzwanie
 • Zaprojektuj swój dywan według następujących proporcji: Prostokątny o wymiarach 2667x4000 piks., kwadratowy 4000x4000 piks. oraz okrągły o średnicy 4000 piks. Pobierz szablony projektów.
 • Unikaj skomplikowanych form i drobnych szczegółów
 • Po co poprzestawać na jednym? Można przedłożyć wiele projektów!

Wybrani zwycięzcy z 2019

The spotty cat Guzel Garipova Rosja Rosja

I graduated as an architect from Kazan State University of Building and Construction 2011, then Studied illustration and graphic design in Prague school of design. I have worked as a freelance illustrator, a graphic designer and an art director since 2008. This spotty cat in the carpet is posing in a thoughtful way and trying to mimic the background.

charcoal Eden den Hertog Holandia Holandia

I'm an amateur 16-year-old artist from Holland, that loves graphic design and digital art. Besides school I spend a lot of time doing artwork. This design is inspired by coal that has been lit, of which the fire is slowly fading out. The same way coal is an unsustainable fossil fuel that is slowly but surely not being used anymore.

Don't leaf me Paula Grzybowska Polska Polska

I'm 26 and I'm a fresh textile design graduate from Poland. Throughout mystudies I have been mostly focusing on minimalistic, black and white projects. Curently I'm starting to incorporate more colours and structures to my designs. My personal, minimalistic take on the botanical world.

CATALPA Aneta Doległo Polska Polska

I am an interior designer educated in Academy of Fine Arts in Cracow. In my projects I look for timeless design with personal expression. I belive that well designed spaces can improve our lives. The rug was inspired by leaves falling from the trees. The form was simplified, multiplied and dressed up in sophisticated colours.

Zobacz zwycięzców z poprzednich lat

2019

RosjaGuzel Garipova

2018

Wielka BrytaniaFrancesca Vedovato

2017

BrazyliaAdolfo Morandini Neto

2016

NiemcyCornelius Comanns

2015

FinlandiaIiro A. Ahokas

2013

United StatesDeborah Velasquez

2012

HiszpaniaKristina Pacesaite

2011

SzwecjaBenno Arzt

2010

FrancjaBernard Pouget

2009

SzwecjaSara Larsson

2007

WłochyGiulia Sola

Harmonogram

 • 13 Dec

  Rozpoczyna się konkurs projektowy

 • 24 Jan

  Ostatni dzień na złożenie swojego projektu

 • 16 Feb

  Rusza galeria internetowa

 • 1 Mar

  Ostatni dzień na głosowanie i wystąpienie w roli „głosu ludzi”

 • 11 Mar

  Ogłaszani są zwycięzcy

Q&A

Pytania?

Jeśli masz jakieś pytania lub przemyślenia, daj nam znać, kontaktując się z nami pod adresem design@carpetvista.se

Outlet

Do 60% Zniżki