Ziegler Phoenix - Beżowy / Niebieski

160x230 cm
645 
20%
804 

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Opis

Te piękne dywany orientalne są replikami popularnych dywanów Ziegler, które nawiązują do wzorów ze starożytnej Persji. Cechą charakterystyczną wzorów antycznych jest jaśniejsza gama kolorystyczna w porównaniu do innych dywanów orientalnych. Zapotrzebowanie na dywany Ziegler utrzymuje się na wysokim poziomie od długiego czasu, ponieważ ich gama kolorystyczna sprawia, że doskonale pasują do większości pomieszczeń – zarówno tych zaaranżowanych klasycznie, jak i nowocześnie. Włosie jest wykonane z fryzu polipropylenowego, tworzywa sztucznego o charakterystyce naturalnego włosia. Właściwości materiału zapewniają miękkość i wysoki komfort użytkowania oraz sprawiają, że dywan jest łatwy w utrzymaniu i się nie mechaci.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

Materiał

Dywany z fryzem PP produkowane są z gęsto skręconej przędzy PP w wielu kolorach, które nadają dywanom intensywny połysk. Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Atrakcyjny.Nieklopotliwy w uzytkowaniu

Anna J. - kupił(a) 250x300, Mar -19

The rug looks exactly like the photo

Przetłumacz
Valsamo M. - kupił(a) 160x230, 13 dni temu

The rug looks exactly like the photo

Przetłumacz
Valsamo M. - kupił(a) 160x230, 13 dni temu

Very nice carpet, maybe a little bit(very little) darker, than it looked in pictures but very good. Children like to play on it because of softness.

Przetłumacz
Edgars S. - kupił(a) 160x230, Apr -18

colour and quality is very nice

Przetłumacz
Luke - kupił(a) 160x230, Jan -18

Beautiful rug, great colour, just as pictured. Look lovely in the room. I’m really pleased.

Przetłumacz
Sonal S. - kupił(a) 200x300, 16 dni temu

Really Happy with this rug and with the service

Przetłumacz
Deirdre M. - kupił(a) 250x350, Jun -19

This is a gorgeous rug and although the colour is slightly different than I expected, its better and suits the room beautifully. Very happy with my purchase.

Przetłumacz
Christine Duffy - kupił(a) Ø 150, Mar -19

Very happy

Przetłumacz
HD33 - kupił(a) 200x300, Mar -19

Excellent quality rug. Looks just like the photo.

Przetłumacz
Mrs M - kupił(a) Ø 150, Mar -19

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!Oferty specjalne