Ziegler Madison

140x200 cm
614 

Ilość w magazynie: Tylko 3 na składzie

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Ziegler Madison dywan z Turcja.

Te piękne dywany orientalne są replikami popularnych dywanów Ziegler, które nawiązują do wzorów ze starożytnej Persji. Cechą charakterystyczną wzorów antycznych jest jaśniejsza gama kolorystyczna w porównaniu do innych dywanów orientalnych. Zapotrzebowanie na dywany Ziegler utrzymuje się na wysokim poziomie od długiego czasu, ponieważ ich gama kolorystyczna sprawia, że doskonale pasują do większości pomieszczeń – zarówno tych zaaranżowanych klasycznie, jak i nowocześnie. Włosie jest wykonane z fryzu polipropylenowego, tworzywa sztucznego o charakterystyce naturalnego włosia. Właściwości materiału zapewniają miękkość i wysoki komfort użytkowania oraz sprawiają, że dywan jest łatwy w utrzymaniu i się nie mechaci.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

PP Ratyna  PP Ratyna

Dywany z fryzem PP produkowane są z gęsto skręconej przędzy PP w wielu kolorach, które nadają dywanom intensywny połysk. Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

OEKO-TEX®

Wszystkie nasze dywany tkane maszynowo z Turcji posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, globalnie jednolitego i niezależnego systemu testowania i certyfikacji tekstyliów. Certyfikat oznacza, że ​​gotowy produkt jest wolny od niebezpiecznych chemikaliów.

Super jakość i wykonanie

Dominik J. - kupił(a) 140x200, Mar -19

Piękne delikatne kolory, świetna jakość

Anna - kupił(a) Ø 150, Mar -19

I am so happy with this rug, I received it just days after ordering it. The colors are just what I expected and it is even more beautiful in real life.

Przetłumacz
Louise G. - kupił(a) 140x200, Jul -18

Top quality rug. Great customer service.

Przetłumacz
Mary P. - kupił(a) Ø 300, 23 dni temu

very impressed with quality of this rug . Heavy and feels high quality and looks great .

Przetłumacz
Daira L. - kupił(a) 300x400, Sep -19

I love the carpet it suits my room perfectly. Delivery was as advised and on time. Thank you very much for very good value.

Przetłumacz
Known as Ena Farrow. - kupił(a) Ø 150, Sep -19

Excellent service arrived within a few days just exactly what I picked

Przetłumacz
customer magsnorthland - kupił(a) 300x400, Aug -19

Love my beautiful rugs. Every bit as lovely as I hoped.

Przetłumacz
Denise Ferguson - kupił(a) 200x300, Jul -19

The rug is excellent quality, arrived on time and looks as good as the photograph.

Przetłumacz
RC Dublin - kupił(a) 250x300, Jul -19

I bought a square carpet which is absolutely perfect for the sitting room I’m using it in. The colours are just as they were shown to be on the website and I am very pleased indeed with the whole product.

Przetłumacz
jane willcox - kupił(a) 200x200, Jul -19

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!Oferty specjalne