Ziegler Madison

140x200 cm
425 
30%
607 

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Opis

Te piękne dywany orientalne są replikami popularnych dywanów Ziegler, które nawiązują do wzorów ze starożytnej Persji. Cechą charakterystyczną wzorów antycznych jest jaśniejsza gama kolorystyczna w porównaniu do innych dywanów orientalnych. Zapotrzebowanie na dywany Ziegler utrzymuje się na wysokim poziomie od długiego czasu, ponieważ ich gama kolorystyczna sprawia, że doskonale pasują do większości pomieszczeń – zarówno tych zaaranżowanych klasycznie, jak i nowocześnie. Włosie jest wykonane z fryzu polipropylenowego, tworzywa sztucznego o charakterystyce naturalnego włosia. Właściwości materiału zapewniają miękkość i wysoki komfort użytkowania oraz sprawiają, że dywan jest łatwy w utrzymaniu i się nie mechaci.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

Materiał

Dywany z fryzem PP produkowane są z gęsto skręconej przędzy PP w wielu kolorach, które nadają dywanom intensywny połysk. Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Super jakość i wykonanie

Dominik J. - kupił(a) 140x200, Mar -19

Piękne delikatne kolory, świetna jakość

Anna - kupił(a) Ø 150, Mar -19

I am so happy with this rug, I received it just days after ordering it. The colors are just what I expected and it is even more beautiful in real life.

Przetłumacz
Louise G. - kupił(a) 140x200, Jul -18

Excellent service arrived within a few days just exactly what I picked

Przetłumacz
customer magsnorthland - kupił(a) 300x400, 11 dni temu

Love my beautiful rugs. Every bit as lovely as I hoped.

Przetłumacz
Denise Ferguson - kupił(a) 200x300, Jul -19

The rug is excellent quality, arrived on time and looks as good as the photograph.

Przetłumacz
RC Dublin - kupił(a) 250x300, Jul -19

I bought a square carpet which is absolutely perfect for the sitting room I’m using it in. The colours are just as they were shown to be on the website and I am very pleased indeed with the whole product.

Przetłumacz
jane willcox - kupił(a) 200x200, Jul -19

Beautiful rug. Again, a fantastic service.

Przetłumacz
Rosaleen Griffin - kupił(a) 160x230, Jul -19

Beautiful rug. Better than it looks in the photos!

Przetłumacz
Albert R. - kupił(a) 200x300, May -19

Top!!!!!!!!!!

Przetłumacz
Servus - kupił(a) 300x400, Apr -19

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!Oferty specjalne