Nowy
Wyszukiwanie wizualne
Zrób zdjęcie lub prześlij obraz, aby znaleźć podobne dywaniki

Ziegler Kaspin - Czerwony

80x300 cm
646 

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Ziegler Kaspin - Czerwony dywan z Turcja.

Te piękne dywany orientalne są replikami popularnych dywanów Ziegler, które nawiązują do wzorów ze starożytnej Persji. Cechą charakterystyczną wzorów antycznych jest jaśniejsza gama kolorystyczna w porównaniu do innych dywanów orientalnych. Zapotrzebowanie na dywany Ziegler utrzymuje się na wysokim poziomie od długiego czasu, ponieważ ich gama kolorystyczna sprawia, że doskonale pasują do większości pomieszczeń – zarówno tych zaaranżowanych klasycznie, jak i nowocześnie. Włosie jest wykonane z fryzu polipropylenowego, tworzywa sztucznego o charakterystyce naturalnego włosia. Właściwości materiału zapewniają miękkość i wysoki komfort użytkowania oraz sprawiają, że dywan jest łatwy w utrzymaniu i się nie mechaci.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

Wełna syntetyczna  Wełna syntetyczna

Dywany z fryzem PP produkowane są z gęsto skręconej przędzy PP w wielu kolorach, które nadają dywanom intensywny połysk. Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

OEKO-TEX®

Wszystkie nasze dywany tkane maszynowo z Turcji posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, globalnie jednolitego i niezależnego systemu testowania i certyfikacji tekstyliów. Certyfikat oznacza, że ​​gotowy produkt jest wolny od niebezpiecznych chemikaliów.

Recenzje produktu

4.8 z 5
127 klientów oglądało ten dywan na niezależnej stronie Trustpilot

Piekny dywan, wspaniale kolory, swietnie ze soba zestawione. Mieciutki i przyjemny w dotyku.

Ewa T. - kupił(a) Ø 150

Dywan OK. Polecam firmę. Szybka i rzetelna realizacja.

Wojciech K. - kupił(a) Ø 150

Dywan OK. Polecam

Wojciech K. - kupił(a) Ø 250

Dziękuję bardzo za dywan . Nie zawiódł moich oczekiwań.

Halina P. - kupił(a) 140x200

good product for everyday utility

Przetłumacz
Luigi - kupił(a) 80x300

Excellent quality product; very standard, unobtrusive design and colour. It will do its office, combining with the rest of the deco in a corridor, But it's a pity better prices apply most often to either rather banal designs like this one, or to those that hurt the eye. Price per square metre can vary from 1 to 2 for the same design, depending on sizes and shapes, which makes it difficult to combine rugs in one space.

Przetłumacz
Didier C. - kupił(a) 80x300

Beautiful Rug, Good quality, fast delivery, variety of sizes Definitely recommend to anyone

Przetłumacz
Sarin R - kupił(a) 80x500

Have sent a review

Przetłumacz
susan evans - kupił(a) 80x400

Excellent product delivered on time.

Przetłumacz
Jennifer Brett - kupił(a) 80x250

This runner is very good value, we bought the same one five years ago. It gets a lot of use being the entrance to our chalet. It’s soft to walk on. We were so happy with the one we bought five years ago we have bought two this time bit both halls. We only got rid of the last one as it was grubby as there is a lot of wear in out entrance hall. Great value fir money

Przetłumacz
Susan Bogan - kupił(a) 80x500

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!Aktualności

Newsletter - najnowsze oferty