Ziegler Greenville

Ø 250 cm
893 
30%
1 275 

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Opis

Te piękne dywany orientalne są replikami popularnych dywanów Ziegler, które nawiązują do wzorów ze starożytnej Persji. Cechą charakterystyczną wzorów antycznych jest jaśniejsza gama kolorystyczna w porównaniu do innych dywanów orientalnych. Zapotrzebowanie na dywany Ziegler utrzymuje się na wysokim poziomie od długiego czasu, ponieważ ich gama kolorystyczna sprawia, że doskonale pasują do większości pomieszczeń – zarówno tych zaaranżowanych klasycznie, jak i nowocześnie. Włosie jest wykonane z fryzu polipropylenowego, tworzywa sztucznego o charakterystyce naturalnego włosia. Właściwości materiału zapewniają miękkość i wysoki komfort użytkowania oraz sprawiają, że dywan jest łatwy w utrzymaniu i się nie mechaci.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

Materiał

Dywany z fryzem PP produkowane są z gęsto skręconej przędzy PP w wielu kolorach, które nadają dywanom intensywny połysk. Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Dywan piękny

Regina S. - kupił(a) 200x300, Apr -19

Dywan w pełni zgodny z opisem, ładny

Janina S. - kupił(a) 140x200, Jun -19

Bardzo ładny wzór

Monika S. - kupił(a) 200x300, Apr -19

Very nbeautifull rug with a silvery color

Przetłumacz
JC K. - kupił(a) Ø 250, Oct -17

Beautiful rug and exactly what I was looking for. Quality and price point is fantastic.

Przetłumacz
freyja - kupił(a) 200x300, 12:54

Totale saztisfaction

Przetłumacz
Claude N. - kupił(a) 300x300, 14 dni temu

Great product

Przetłumacz
Anne S. - kupił(a) 200x300, 14 dni temu

Colours just like on the picture! Perfect carpet! Thank you!

Przetłumacz
Riina P. - kupił(a) 200x300, Nov -18

Exellent carpet! I love it. Nice color, warm under the feet.

Przetłumacz
Riina P. - kupił(a) 160x230, Oct -18

Excellent rug - great quality and lovely design - excellent value for money. Searched high and low for a rug and I can’t believe I found the perfect one online without seeing it. I would highly recommend.

Przetłumacz
Customer - kupił(a) 250x300, Jul -18

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!Oferty specjalne