World

160x230 cm
804 

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Nancy Bladfält

Nancy Bladfält

Projektant Szwecja Szwecja

BA in Industrial Design at UiD, Umeå.
Worked as a designer at LEGO, Denmark 1999-2001.
Designed patterns for textiles and other products 2003 - 2015. Working as an interior designer at Sweco Architects.

My style is playful, simple and often inspired by nature.

Dywany Nancy Bladfält

World

World is a rug for the adventurous child who maybe wishes to sail around the globe or live out his dreams of being a pilot. The different vehicles are game starters, but the most significant part is the surrounding environment which can be interpreted as either sky or sea. The clouds and sun inspire new and exciting games – what happens if the plane flies through a snowstorm? Even when the rug is not being used for play it also makes for a nice decorative piece in the room.

World dywan z Turcja.

Dywany dla dzieci będą ciekawym elementem wystroju w pokojach najmłodszych członków rodziny. Fantazyjne oraz pogodne wzory pobudzą wyobraźnię dziecka i będą zachęcać do zabawy, a nawet nauki. Oprócz wysokich walorów dekoracyjnych, nasze dywany dziecięce są bardzo wygodne – doskonale nadają się do siedzenia i zabawy. Gęste włosie dywanów jest wykonane z włókna polipropylenowego (technologia Heatset) o charakterystyce bardzo zbliżonej do materiałów naturalnych. Właściwości materiału zastosowanego w naszych dywanach dziecięcych sprawiają, że łatwo się je czyści, nie mechacą się oraz są przyjazne dla alergików. Spód każdego dywanu jest pokryty cienką warstwą lateksu, co zapobiega ślizganiu się po podłodze i sprawia, że maluchy mogą bezpiecznie po nim chodzić.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

Wełna syntetyczna/Poliester  Wełna syntetyczna/Poliester

Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

OEKO-TEX®

Wszystkie nasze dywany tkane maszynowo z Turcji posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, globalnie jednolitego i niezależnego systemu testowania i certyfikacji tekstyliów. Certyfikat oznacza, że ​​gotowy produkt jest wolny od niebezpiecznych chemikaliów.

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!

Oferty specjalneAktualności

Newsletter - najnowsze oferty