Nowy
Wyszukiwanie wizualne
Zrób zdjęcie lub prześlij obraz, aby znaleźć podobne dywany

Handloom Luksusowa wiskoza

Tribeca Dywan - Beżowy
250x250 cm

3 442 

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Specyfikacje

Nr artykułu CVD21157
Gęstość tkania ok. 80 000 - 80 000 węzłów na m²

Gęstość tkania określa, ile węzłów (pęczków przędzy) znajduje się na jednym metrze kwadratowym dywanu. Im większa gęstość tkania, tym bardziej szczegółowy jest wzór dywanu, ale jego wykonanie jest bardziej pracochłonne. Utkanie niektórych dywanów o gęstości powyżej 500 000 węzłów może zająć ponad rok pracy wykwalifikowanego rzemieślnika. Dywany gęściej tkane są zazwyczaj cieńsze. Gęstość tkania jest jednym z czynników determinujących cenę dywanu.

Gęstość tkania danego dywanu można określić samodzielnie w prosty sposób, zliczając liczbę węzłów na 1 cm pionowo oraz na 1 cm poziomo, a następnie mnożąc te liczby przez siebie. Uzyskany wynik należy następnie pomnożyć przez 10 000, celem uzyskania liczby węzłów na m².

Niektórzy sprzedawcy dywanów zawyżają wartości gęstości tkania oferowanych dywanów, dlatego porównując ceny warto się upewnić, że porównujemy również te same miary gęstości tkania, poprzez samodzielne sprawdzenie liczby węzłów na metr kwadratowy. Większość dywanów oferowanych przez CarpetVista ma załączone zdjęcie spodu dywanu wraz z podziałką, co łatwo pozwala precyzyjnie ustalić gęstość tkania przed dokonaniem wyboru dywanu.

Grubość ≈ 10 mm
Pochodzenie Indie
Włosie Wiskoza
Wiskoza to włókno sztuczne wykonane z naturalnych materiałów, takich jak bawełna lub celuloza. Materiał jest niezwykle miękki i błyszczący, co nadaje mu wygląd podobny do jedwabiu. Jest często stosowany, aby wydobyć szczegóły wzoru i zapewnić piękny połysk, typowy tylko dla dywanów jedwabnych.
Osnowa Bawełna
Produkcja Handloom
Dzięki ręcznej technice rzemieślniczej przy użyciu specjalnych krosien są wytwarzane szybciej niż tradycyjną techniką wiązania ręcznego. Technika tkania ręcznego nie pozwala na wytworzenie bardziej zaawansowanych wzorów.
Rozmiar 250x250
Ten dywan jest tkany ręcznie; z tego powodu mogą wystąpić różnice w kształcie, grubości, wzorze i rozmiarze. Dotyczy to w szczególności dywanów nomadycznych i wykonanych przez artystów ludowych.

Luksusowa wiskoza  Luksusowa wiskoza

Wiskoza to włókno sztuczne wykonane z naturalnych materiałów, takich jak bawełna lub celuloza. Materiał jest niezwykle miękki i błyszczący, co nadaje mu wygląd podobny do jedwabiu. Jest często stosowany, aby wydobyć szczegóły wzoru i zapewnić piękny połysk, typowy tylko dla dywanów jedwabnych.

Care & Fair

Jesteśmy dumni z bycia częścią organizacji CARE & FAIR. Ich misją jest poprawa warunków życia tkaczy dywanów w Indiach i ich rodzinach poprzez edukację i zdrowie.

Więcej informacji

OEKO-TEX®

Wszystkie nasze dywany tkane maszynowo z Turcji posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, globalnie jednolitego i niezależnego systemu testowania i certyfikacji tekstyliów. Certyfikat oznacza, że ​​gotowy produkt jest wolny od niebezpiecznych chemikaliów.

Recenzje produktu

4.5 z 5
16 klientów oglądało ten dywan na niezależnej stronie Trustpilot

Wygląda świetnie, wysoka jakość. Jeden minus - kot uwielbia go drapać :(

Pawel - kupił(a) zielony 140x200

The product is nics but it is not beige. It is green.

Przetłumacz
Mercédesz L. - kupił(a) 120x180

Super fin!

Przetłumacz
Edona Musliu - kupił(a) ivory 120x180

Very good quality. Looking forward to order the other two sizes for my living room and eat place!

Przetłumacz
Stella M. - kupił(a) ivory 120x180

Sehr zufrieden. Gute Qualität.

Przetłumacz
Günter R. - kupił(a) 250x250

Un tappeto meraviglioso! Tessuto straordinario

Przetłumacz
Angela M. - kupił(a) 160x230

Sehr schöner Teppich. Farbe und Qualität entsprechen genau meinen Vorstellungen. Lieferung erfolgte innerhalb von 3 Tagen. Bin sehr zufrieden.

Przetłumacz
Maria Stattin - kupił(a) 160x230

Schöner Teppich. Er ist allerdings nicht hellblau, sondern eher grünlich bzw. türkisfarben. Wir behalten ihn trotzdem, weil die Farbe schön frisch ist.

Przetłumacz
Christina S. - kupił(a) jasny niebieski / 240x340

Super flot tæppe. Vi måtte desværre sende retur pga fejl i vævningen, men vi har haft en fantastisk god kommunikation med deres medarbejdere. Vil varmt anbefale RugVista

Przetłumacz
Charlotte Slivsgaard - kupił(a) złoty 240x300

Tapis livré plié et non roulé. Des marques partout , compliqué même avec un fer a repassé vapeur pour tout remettre à plat ! Très beau tapis à part ces problèmes . En espérant que tout va disparaître avec les temps

Przetłumacz
LAURENT SHARPS - kupił(a) ivory 240x300

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.