Zapisz się już dzisiaj na nasz biuletyn i skorzystaj ze zniżki 10% od kolejnego zakupu*!
Nowy
Wyszukiwanie wizualne
Zrób zdjęcie lub prześlij obraz, aby znaleźć podobne dywaniki

Trwały poliester

Teddi - Ciemnoszary
100x160 cm

407 
10%
452 
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach.: 407 
Tylko 1 na składzie

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Teddi - Ciemnoszary dywan z Turcja.

Nasze bardzo popularne dywany typu shaggy są odpowiednie do wnętrz nowoczesnych a także pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Gęste runo i ekscytujące kolory sprawiają, że są one niezwykle wygodne i miękkie pod stopami. Nadają się też idealnie do odpoczynku przed telewizorem. Frędzle wykonano z
syntetycznego materiału przypominającego w dotyku tkaninę. Posiada on wiele cennych cech. Jedną z jego głównych zalet jest fakt, że nadaje się dla osób cierpiących na alergię np. na sierść. Ponadto dywan mało się pyli, co ułatwia sprzątanie. Zalecamy, aby stosować pod nim podkładkę antypoślizgową, która zapobiegnie przesuwaniu i zwiększy komfort użytkowania.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

Trwały poliester  Trwały poliester

Poliester jest lekkim i trwałym włóknem syntetycznym stosowanym we wszystkich rodzajach tekstyliów. Dzięki wysokiej jakości włókna jest to doskonały materiał do produkcji dywanów. W rezultacie otrzymujemy piękny, miękki dywan o ładnym połysku, po którym chodzi się wygodnie.

OEKO-TEX®

Wszystkie nasze dywany tkane maszynowo z Turcji posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, globalnie jednolitego i niezależnego systemu testowania i certyfikacji tekstyliów. Certyfikat oznacza, że ​​gotowy produkt jest wolny od niebezpiecznych chemikaliów.

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!


Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.