Nowy
Wyszukiwanie wizualne
Zrób zdjęcie lub prześlij obraz, aby znaleźć podobne dywaniki

Trwały poliester

Teddi - Jasny Szary
200x300 cm

1 790 

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Teddi - Jasny Szary dywan z Turcja.

Nasze bardzo popularne dywany typu shaggy są odpowiednie do wnętrz nowoczesnych a także pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Gęste runo i ekscytujące kolory sprawiają, że są one niezwykle wygodne i miękkie pod stopami. Nadają się też idealnie do odpoczynku przed telewizorem. Frędzle wykonano z
syntetycznego materiału przypominającego w dotyku tkaninę. Posiada on wiele cennych cech. Jedną z jego głównych zalet jest fakt, że nadaje się dla osób cierpiących na alergię np. na sierść. Ponadto dywan mało się pyli, co ułatwia sprzątanie. Zalecamy, aby stosować pod nim podkładkę antypoślizgową, która zapobiegnie przesuwaniu i zwiększy komfort użytkowania.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

Trwały poliester  Trwały poliester

Poliester jest lekkim i trwałym włóknem syntetycznym stosowanym we wszystkich rodzajach tekstyliów. Dzięki wysokiej jakości włókna jest to doskonały materiał do produkcji dywanów. W rezultacie otrzymujemy piękny, miękki dywan o ładnym połysku, po którym chodzi się wygodnie.

OEKO-TEX®

Wszystkie nasze dywany tkane maszynowo z Turcji posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, globalnie jednolitego i niezależnego systemu testowania i certyfikacji tekstyliów. Certyfikat oznacza, że ​​gotowy produkt jest wolny od niebezpiecznych chemikaliów.

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!