Szyrwan Kazak

240x350 cm
1 612 

Ten dywan jest chwilowo niedostępny. Możesz dodać go do listy obserwowanych – powiadomimy Cię, kiedy znowu pojawi się w sprzedaży.

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Szyrwan Kazak dywan z Turcja.

Te piękne dywany orientalne są replikami popularnych dywanów Ziegler, które nawiązują do wzorów ze starożytnej Persji. Cechą charakterystyczną wzorów antycznych jest jaśniejsza gama kolorystyczna w porównaniu do innych dywanów orientalnych. Zapotrzebowanie na dywany Ziegler utrzymuje się na wysokim poziomie od długiego czasu, ponieważ ich gama kolorystyczna sprawia, że doskonale pasują do większości pomieszczeń – zarówno tych zaaranżowanych klasycznie, jak i nowocześnie. Włosie jest wykonane z fryzu polipropylenowego, tworzywa sztucznego o charakterystyce naturalnego włosia. Właściwości materiału zapewniają miękkość i wysoki komfort użytkowania oraz sprawiają, że dywan jest łatwy w utrzymaniu i się nie mechaci.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

PP Ratyna  PP Ratyna

Dywany z fryzem PP produkowane są z gęsto skręconej przędzy PP w wielu kolorach, które nadają dywanom intensywny połysk. Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

OEKO-TEX®

Wszystkie nasze dywany tkane maszynowo z Turcji posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, globalnie jednolitego i niezależnego systemu testowania i certyfikacji tekstyliów. Certyfikat oznacza, że ​​gotowy produkt jest wolny od niebezpiecznych chemikaliów.

Polecam.towar oraz sprzedawcę

Magdalena J. - kupił(a) 200x300, May -19

Very good

Przetłumacz
Carlito C - kupił(a) 240x350, Sep -19

Beautiful quality rug

Przetłumacz
marian reardon - kupił(a) 240x350, Mar -19

Top quality rug and very well made

Przetłumacz
Brian M. K. - kupił(a) 240x350, Mar -19

Great selection of rugs and very efficient purchase system

Przetłumacz
Peter D. - kupił(a) 100x160, May -19

Really good quality

Przetłumacz
Client - kupił(a) 200x250, Apr -19

excellent carpet, very good quality and very smooth to the touch!!! ...would buy again and again!!!extremely satisfied...one of the best purchase in a long time!

Przetłumacz
kyriaki - kupił(a) 200x300, Mar -19

Nice quality, exactly as shown on their web site.

Przetłumacz
Colin W. - kupił(a) 140x200, Dec -18

Excellent rug and good value. Very pleased.

Przetłumacz
Amelia - kupił(a) 160x230, Nov -18

Think the rug is beautiful , especially the colour , which is true to the website. Thank you.

Przetłumacz
Joy Bentley - kupił(a) 200x300, Sep -18

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!


Oferty specjalne