Roads

160x230 cm
701 
20%
876 
Zarezerwowany
Pokaż podobne dywany

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Roads dywan z Turcja.

Dywany dla dzieci będą ciekawym elementem wystroju w pokojach najmłodszych członków rodziny. Fantazyjne oraz pogodne wzory pobudzą wyobraźnię dziecka i będą zachęcać do zabawy, a nawet nauki. Oprócz wysokich walorów dekoracyjnych, nasze dywany dziecięce są bardzo wygodne – doskonale nadają się do siedzenia i zabawy. Gęste włosie dywanów jest wykonane z włókna polipropylenowego (technologia Heatset) o charakterystyce bardzo zbliżonej do materiałów naturalnych. Właściwości materiału zastosowanego w naszych dywanach dziecięcych sprawiają, że łatwo się je czyści, nie mechacą się oraz są przyjazne dla alergików. Spód każdego dywanu jest pokryty cienką warstwą lateksu, co zapobiega ślizganiu się po podłodze i sprawia, że maluchy mogą bezpiecznie po nim chodzić.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

Wełna syntetyczna/Poliester  Wełna syntetyczna/Poliester

Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

OEKO-TEX®

Wszystkie nasze dywany tkane maszynowo z Turcji posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, globalnie jednolitego i niezależnego systemu testowania i certyfikacji tekstyliów. Certyfikat oznacza, że ​​gotowy produkt jest wolny od niebezpiecznych chemikaliów.

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!


Aktualności

Newsletter - najnowsze oferty