River - Niebieski

80x200 cm
416 
Tylko 2 na składzie
River - Niebieski
Niebieski

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Oscar Lind Modin

Oscar Lind Modin

Projektant Szwecja Szwecja

Working as a designer gives me the freedom to explore. It is a thrill to see an idea take shape and evolve. Sometimes into furniture, lighting or textiles, and sometimes into things completely unexpected.

Dywany Oscar Lind Modin

River

River is a modern take on a classic design. A graphic carpet with inspiration from twisting and turning rivers.

Sztuczna wełna  Sztuczna wełna

Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

OEKO-TEX®

Wszystkie nasze dywany tkane maszynowo z Turcji posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, globalnie jednolitego i niezależnego systemu testowania i certyfikacji tekstyliów. Certyfikat oznacza, że ​​gotowy produkt jest wolny od niebezpiecznych chemikaliów.

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!


Oferty specjalne


Aktualności

Newsletter - najnowsze oferty