Rio - White

160x230 cm
645 
20%
804 

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Rio - White dywan z Turcja.

Te nowoczesne dywany są dostępne w wielu rozmiarach oraz wzorach i mogą się stać pięknym, centralnym punktem Twojego domu. Do ich wyrobu używamy fryzu polipropylenowego – materiału syntetycznego o właściwościach włókien naturalnych. Poza miękkim i wygodnym do chodzenia włosiem, materiał ten posiada inne zalety, między innymi nie mechaci się i jest łatwy w utrzymaniu.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

PP Ratyna  PP Ratyna

Dywany z fryzem PP produkowane są z gęsto skręconej przędzy PP w wielu kolorach, które nadają dywanom intensywny połysk. Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

OEKO-TEX®

Wszystkie nasze dywany tkane maszynowo z Turcji posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, globalnie jednolitego i niezależnego systemu testowania i certyfikacji tekstyliów. Certyfikat oznacza, że ​​gotowy produkt jest wolny od niebezpiecznych chemikaliów.

Bardzo ładny i miękki.

Irena P. - kupił(a) 120x180, Mar -19

Dywan jest śliczny , miękki dla stopy, kolory intensywne, jestem zadowolona!

Renata - kupił(a) 120x180, Dec -17

Beautiful and thick enough to sit and walk on.

Przetłumacz
Hajar S. - kupił(a) 160x230, Jul -19

Love this rug. Was looking for something to brighten up my living room as It was dull and boring looking. This definitely does the job. Great quality and good service.

Przetłumacz
Emma P. - kupił(a) 200x300, Mar -19

lovely bright colours on this rug. I am very pleased with it.

Przetłumacz
Theresa G. - kupił(a) 133x190, Mar -18

Only had it for a few days of course, but it's lovely, colourful and brightens up the room. I would say the white/light parts of the rug are more of a cream/very light beige, which for me is a positive thing as I think that will mean I have to worry less about it getting to look dirty very quickly! Jury still out on that of course, but for now I'm very happy with this purchase!

Przetłumacz
Sonja S. - kupił(a) 133x190, Jan -18

Less bright than the image but very nice and comfortable.

Przetłumacz
Béatrice J. - kupił(a) 133x190, Dec -17

As per picture lovely colours

Przetłumacz
Ciara C. - kupił(a) 160x230, Nov -17

Super kvalitets tæppe til en god pris. Dejlig varm til de kolde måneder.

Przetłumacz
Saba R. - kupił(a) 160x230, Nov -17

Très bien et conforme aux couleurs

Przetłumacz
Patricelli P. - kupił(a) 120x180, Dec -18

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!Oferty specjalne