Railway

140x200 cm
670 

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Nancy Bladfält

Nancy Bladfält

Projektant Szwecja Szwecja

BA in Industrial Design at UiD, Umeå.
Worked as a designer at LEGO, Denmark 1999-2001.
Designed patterns for textiles and other products 2003 - 2015. Working as an interior designer at Sweco Architects.

My style is playful, simple and often inspired by nature.

Dywany Nancy Bladfält

Railway

Railway is a new version of the classic cars rug. The fact that the track begins and ends at the rugs edges means that the play can continue beyond the borders of the rug. The child can make a path with toys, tunnels, lakes or other obstacles that the train can travel through. The tracks can even be used as a path for cars or hopscotch for small figurines. Houses and sheep also encourage other play where the vehicle is not the main focus. The soft shapes in the corners can be clouds, trees or even a creepy fog that should be avoided.

Railway dywan z Turcja.

Dywany dla dzieci będą ciekawym elementem wystroju w pokojach najmłodszych członków rodziny. Fantazyjne oraz pogodne wzory pobudzą wyobraźnię dziecka i będą zachęcać do zabawy, a nawet nauki. Oprócz wysokich walorów dekoracyjnych, nasze dywany dziecięce są bardzo wygodne – doskonale nadają się do siedzenia i zabawy. Gęste włosie dywanów jest wykonane z włókna polipropylenowego (technologia Heatset) o charakterystyce bardzo zbliżonej do materiałów naturalnych. Właściwości materiału zastosowanego w naszych dywanach dziecięcych sprawiają, że łatwo się je czyści, nie mechacą się oraz są przyjazne dla alergików. Spód każdego dywanu jest pokryty cienką warstwą lateksu, co zapobiega ślizganiu się po podłodze i sprawia, że maluchy mogą bezpiecznie po nim chodzić.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

Wełna syntetyczna/Poliester  Wełna syntetyczna/Poliester

Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

OEKO-TEX®

Wszystkie nasze dywany tkane maszynowo z Turcji posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, globalnie jednolitego i niezależnego systemu testowania i certyfikacji tekstyliów. Certyfikat oznacza, że ​​gotowy produkt jest wolny od niebezpiecznych chemikaliów.

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!


Aktualności

Newsletter - najnowsze oferty