Nowy
Wyszukiwanie wizualne
Zrób zdjęcie lub prześlij obraz, aby znaleźć podobne dywaniki

Trwały poliester

Orion - Różowy
200x300 cm

2 349 
Tylko 1 na składzie

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Trwały poliester  Trwały poliester

Poliester jest lekkim i trwałym włóknem syntetycznym stosowanym we wszystkich rodzajach tekstyliów. Dzięki wysokiej jakości włókna jest to doskonały materiał do produkcji dywanów. W rezultacie otrzymujemy piękny, miękki dywan o ładnym połysku, po którym chodzi się wygodnie.

OEKO-TEX®

Wszystkie nasze dywany tkane maszynowo z Turcji posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, globalnie jednolitego i niezależnego systemu testowania i certyfikacji tekstyliów. Certyfikat oznacza, że ​​gotowy produkt jest wolny od niebezpiecznych chemikaliów.

Recenzje produktu

4.5 z 5
32 klientów oglądało ten dywan na niezależnej stronie Trustpilot

Mięciutki , super jakość . U mnie w salonie na szarych panelach dodaje ciepła., Poprzez fakturę nadaje się i do tradycjnych pomieszczeń jak i do industrialnych ( tak jak u mnie ) ,Na początku musiałam troszkę popracować nad kocówkami ,by się nie odginał do wewnątrz. Polecam.

Hanna T. - kupił(a) 140x200

Beautiful quality rug with rich colours, exactly what I was expecting from website and very good value for the price. I am confident to recommend this company without reservation. This is my second time buying with Rugvista. Thank you for a great professional service.

Przetłumacz
Mairin Keohane - kupił(a) 200x300

Rug in real life is very close to the photos, if slightly muted colors (slightly faded look) depending on the light. The rug is low pile, with dense fibers (close together) which makes it very easy to clean & vacuum, as well as being more flexible and less prone to crushing (under table leg) than the other cheaper polyester rug we had from IKEA. Would recommend.

Przetłumacz
Megan - kupił(a) 160x230

Very happy with my purchase!

Przetłumacz
Viktorija B. - kupił(a) 160x230

OK GOOD very good

Przetłumacz
Aleksejs N. - kupił(a) 140x200

More beautiful than the photo.

Przetłumacz
MariaMou - kupił(a) 140x200

Brilliant rug ..better than the picture ...have ordered another.

Przetłumacz
Andree M. - kupił(a) 140x200

Teppisch is better than on Internet !!

Przetłumacz
Moorle - kupił(a) 160x230

całkowite zadowolenie! dywan zgodny z opisem.

Przetłumacz
Elżieta K. - kupił(a) 140x200

Väldigt fin lyster och en fin yta på mattan.

Przetłumacz
Eva-Lena - kupił(a) 200x300

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.