Nain Negin

192x300 cm
1 148 
25%
1 531 

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Nain Negin dywan z Turcja.

Wzory tych pięknych, tkanych maszynowo dywanów, czerpią inspiracje z tradycyjnych dywanów perskich. W efekcie otrzymujemy dywan, który będzie pasował zarówno do pomieszczeń zaaranżowanych nowocześnie, jak i tradycyjnie. Włosie tego orientalnego dywanu składa się głównie z włókna polipropylenowego (technologia Heatset) – tworzywa sztucznego o właściwościach materiałów naturalnych. Detale zostały wykonane z poliestru, co sprawia, że powierzchnia jest jedwabiście gładka, a wzór jeszcze bardziej wyrazisty i żywy. W efekcie otrzymujemy dywan o ekskluzywnym wyglądzie, miękki i wygodny do chodzenia. Dywan jest zabezpieczony bawełnianą osnową, dzięki której jest bardziej wytrzymały oraz cienką warstwą lateksu na spodzie, która zapobiega ślizganiu się po podłodze.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

PP Technologia heatset/Poliester  PP Technologia heatset/Poliester

Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

OEKO-TEX®

Wszystkie nasze dywany tkane maszynowo z Turcji posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, globalnie jednolitego i niezależnego systemu testowania i certyfikacji tekstyliów. Certyfikat oznacza, że ​​gotowy produkt jest wolny od niebezpiecznych chemikaliów.

Very happy about my purchase. Good quality carpet at a reasonable price.

Przetłumacz
Rolance - kupił(a) 300x400, Jul -19

Super quality rug with excellent stitching and finishing. Doesn’t move at all on lacquered wooden floor. Really heavy and dense. Much more beautiful than in website photos. Would recommend to anyone.

Przetłumacz
Martha Richardson - kupił(a) 80x500, Apr -19

Prisen på dette teppet er så grei. Du får hva du betaler for, men her føler jeg at jeg har fått mer enn jeg har betalt for. Kjempe.:-)

Przetłumacz
Dag Sturla - kupił(a) 300x400, May -19

Jättefin matta! Uppfyller mina förväntningar. Är supernöjd med köpet,

Przetłumacz
Camilla - kupił(a) 80x500, Nov -18

Lever fuldt op til vores forventninger... Dog havde vi ikke på billedet set den gråblå farve i midten af tæppet...

Przetłumacz
Gitte Lynggaard - kupił(a) 300x400, Oct -17

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!


Inspiracje


Oferty specjalne