Nain Negin

300x400 cm
2 064 
30%
2 948 

Ilość w magazynie: Tylko 4 na składzie

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Opis

Wzory tych pięknych, tkanych maszynowo dywanów, czerpią inspiracje z tradycyjnych dywanów perskich. W efekcie otrzymujemy dywan, który będzie pasował zarówno do pomieszczeń zaaranżowanych nowocześnie, jak i tradycyjnie. Włosie tego orientalnego dywanu składa się głównie z włókna polipropylenowego (technologia Heatset) – tworzywa sztucznego o właściwościach materiałów naturalnych. Detale zostały wykonane z poliestru, co sprawia, że powierzchnia jest jedwabiście gładka, a wzór jeszcze bardziej wyrazisty i żywy. W efekcie otrzymujemy dywan o ekskluzywnym wyglądzie, miękki i wygodny do chodzenia. Dywan jest zabezpieczony bawełnianą osnową, dzięki której jest bardziej wytrzymały oraz cienką warstwą lateksu na spodzie, która zapobiega ślizganiu się po podłodze.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

Materiał

Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Very happy about my purchase. Good quality carpet at a reasonable price.

Przetłumacz
Rolance - kupił(a) 300x400, 17 dni temu

Super quality rug with excellent stitching and finishing. Doesn’t move at all on lacquered wooden floor. Really heavy and dense. Much more beautiful than in website photos. Would recommend to anyone.

Przetłumacz
Martha Richardson - kupił(a) 80x500, Apr -19

Prisen på dette teppet er så grei. Du får hva du betaler for, men her føler jeg at jeg har fått mer enn jeg har betalt for. Kjempe.:-)

Przetłumacz
Dag Sturla - kupił(a) 300x400, May -19

Lever fuldt op til vores forventninger... Dog havde vi ikke på billedet set den gråblå farve i midten af tæppet...

Przetłumacz
Gitte Lynggaard - kupił(a) 300x400, Oct -17

Jättefin matta! Uppfyller mina förväntningar. Är supernöjd med köpet,

Przetłumacz
Camilla - kupił(a) 80x500, Nov -18

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!Oferty specjalne