Nain Florentine - Ciemny Czerwony

300x400 cm
2 236 
25%
2 981 

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Nain Florentine - Ciemny Czerwony dywan z Turcja.

Wzory tych pięknych, tkanych maszynowo dywanów, czerpią inspiracje z tradycyjnych dywanów perskich. W efekcie otrzymujemy dywan, który będzie pasował zarówno do pomieszczeń zaaranżowanych nowocześnie, jak i tradycyjnie. Włosie tego orientalnego dywanu składa się głównie z włókna polipropylenowego (technologia Heatset) – tworzywa sztucznego o właściwościach materiałów naturalnych. Detale zostały wykonane z poliestru, co sprawia, że powierzchnia jest jedwabiście gładka, a wzór jeszcze bardziej wyrazisty i żywy. W efekcie otrzymujemy dywan o ekskluzywnym wyglądzie, miękki i wygodny do chodzenia. Dywan jest zabezpieczony bawełnianą osnową, dzięki której jest bardziej wytrzymały oraz cienką warstwą lateksu na spodzie, która zapobiega ślizganiu się po podłodze.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

PP Technologia heatset/Poliester  PP Technologia heatset/Poliester

Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

OEKO-TEX®

Wszystkie nasze dywany tkane maszynowo z Turcji posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, globalnie jednolitego i niezależnego systemu testowania i certyfikacji tekstyliów. Certyfikat oznacza, że ​​gotowy produkt jest wolny od niebezpiecznych chemikaliów.

wszystko super ,polecam gorąco

Małgorzata M. - kupił(a) 200x200, Aug -19

Dywan bardzo ładny

Agata P. - kupił(a) 250x250, Jun -19

Bardzo podoba mi się dywan - doskonała jakość i super cena

Renata K. - kupił(a) 160x230, Jun -19

Bardzo ładny dywan. Świetna jakość

Katarzyna - kupił(a) 80x400, Mar -19

Miękki, piękny, po prostu cudny.

Marlena M. - kupił(a) 250x250, Mar -19

Kupiłam dwa takie dywany w różnych rozmiarach, ten mały jest pomniejszoną wersją dużego , czyli cały wzór jest proporcjonalnie mniejszy. Gdyby miały leżeć bezpośrednio koło siebie, mogłoby to wyglądać źle. U mnie leżą dalej od siebie i jest naprawdę ładnie

Joanna S. - kupił(a) 120x180, Mar -19

Bardzo ładny dywan

Joanna S. - kupił(a) 200x300, Mar -19

Dywan pięknie prezentuje się w pokoju, Szukałem długo w tym formacie, ponieważ na ogół sprzedaje się w formacie 2/3. Polecam sklep.

Damian N. - kupił(a) 250x250, Nov -17

Odcień dywan jest bardziej niebieski niż na zdjęciu

Mai P. - kupił(a) 150x150, Mar -19

very nice indeed

Przetłumacz
M c.Cremers - kupił(a) 300x400, 11 dni temu

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!Oferty specjalne