Nain Emilia - Cream / Jasny Niebieski

160x230 cm
934 

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Nain Emilia - Cream / Jasny Niebieski dywan z Turcja.

Wzory tych pięknych, tkanych maszynowo dywanów, czerpią inspiracje z tradycyjnych dywanów perskich. W efekcie otrzymujemy dywan, który będzie pasował zarówno do pomieszczeń zaaranżowanych nowocześnie, jak i tradycyjnie. Włosie tego orientalnego dywanu składa się głównie z włókna polipropylenowego (technologia Heatset) – tworzywa sztucznego o właściwościach materiałów naturalnych. Detale zostały wykonane z poliestru, co sprawia, że powierzchnia jest jedwabiście gładka, a wzór jeszcze bardziej wyrazisty i żywy. W efekcie otrzymujemy dywan o ekskluzywnym wyglądzie, miękki i wygodny do chodzenia. Dywan jest zabezpieczony bawełnianą osnową, dzięki której jest bardziej wytrzymały oraz cienką warstwą lateksu na spodzie, która zapobiega ślizganiu się po podłodze.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

PP Technologia heatset/Poliester  PP Technologia heatset/Poliester

Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

OEKO-TEX®

Wszystkie nasze dywany tkane maszynowo z Turcji posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, globalnie jednolitego i niezależnego systemu testowania i certyfikacji tekstyliów. Certyfikat oznacza, że ​​gotowy produkt jest wolny od niebezpiecznych chemikaliów.

Produkt zgodny z opisem na stronie sprzedawcy.

Ryszard - kupił(a) 250x350, 27 dni temu

Bardzo dobre i ładne

Grazyna G. - kupił(a) 250x350, Sep -19

Ładny, miły w kontakcie z bosymi nogami, dobry gatunkowo.

Małgorzata W. - kupił(a) 250x300, Aug -19

Bardzo dobry dywan.

Mariusz Ł. - kupił(a) 150x150, Mar -19

Piękny.

Dominika L. - kupił(a) 200x250, Mar -19

Super dywan, gęsty, mięciutki. Realizacja zamówienia przez sklep błyskawiczna. Dostawa była 3 dni wcześniej niż planowano na początku.

Agnieszka - kupił(a) 250x300, Jan -18

It is very good quality and I am very pleased with my carpet.

Przetłumacz
Angela V. N. - kupił(a) 160x230, 27 dni temu

Completely satisfied with my order.

Przetłumacz
Karen G. - kupił(a) 160x230, Sep -19

super service

Przetłumacz
Bo Skov - kupił(a) 160x230, Jun -19

Beautiful carpet, good quality, fast delivery. What else can you need :)

Przetłumacz
Karolina K. - kupił(a) Ø 150, 6 dni temu

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!Oferty specjalne