Miękki jedwab bambusowy

Mira - Jasnozielony

80x140 cm
600 

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Mira - Jasnozielony dywan z Turcja.

Dywany te powstały w efekcie unikalnej współpracy pomiędzy człowiekiem a maszyną.

Kobiety z regionu Usak, znajdującym się w zachodniej Turcji, uczestniczą w tym czasochłonnym procesie produkcyjnym, w którym wszystko odbywa się ręcznie.

Wszystkie etapy produkcji wykonywane są niezwykle precyzyjnie w celu zapewnienia możliwie jak najwyższej jakości. Zastosowanie maszyn jest bardzo ograniczone i używa się ich tylko do wiązania dywanów , co oznacza, że każdy dywan pozostaje prawdziwie unikalnym dziełem sztuki.

Jest to innowacyjny sposób na ożywienie tradycji wytwarzania dywanów Usak i udostępnienie ich w dzisiejszych czasach.

Dywany te wykonane są z wysokiej jakości wełny oraz bambusowego jedwabiu, co nie tylko sprawia, że ​​są one niezwykle trwałe i miękkie , ale również dostarcza im ożywiającego lśniącego połysku.

Dywany z regionu Usak są doskonałym uzupełnieniem zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych wystrojów wnętrz.

Miękki jedwab bambusowy  Miękki jedwab bambusowy

Jedwab bambusowy jest naturalnym włóknem roślinnym, które otrzymuje się z rośliny bambusa. Posiada bardzo podobna miękkość i lśniący połysk do prawdziwego jedwabiu oraz przewiewność zbliżoną do bawełny. Jedwab bambusowy jest włóknem niezwykle trwałym, możliwym do odświeżenia, a jego cena czyni go atrakcyjnym konkurentem prawdziwego jedwabiu.

OEKO-TEX®

Wszystkie nasze dywany tkane maszynowo z Turcji posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, globalnie jednolitego i niezależnego systemu testowania i certyfikacji tekstyliów. Certyfikat oznacza, że ​​gotowy produkt jest wolny od niebezpiecznych chemikaliów.

Recenzje produktu

4.76 z 5
68 klientów oglądało ten dywan na niezależnej stronie Trustpilot

Cudny, delikatny. Moje kotki się na nim chętnie układają.To znaczy, że to przyjazne miejsce. ZD

Zofia D. - kupił(a) 170x240

Dywan jest śliczny i prze miły w dotyku , tym z marketów daleko do tej jakości a Pani z centrum telefonicznego jest mega miła i pomocna!!!!!!!!!!! Pozdrawiam i szczerze polecam :)))))

Piotr P. - kupił(a) 250x300

Gorgeous ! Jedwabisty, prześliczna kolorystyka, piękny !

Aleksandra K. - kupił(a) 200x300

Uroczy świetlisty jedwabisty

Jarosław Z. - kupił(a) 170x240

Dobry dywan, lecz zdjęcie niezbyt dokładnie oddaje barwy. Nowiutki dywan sprawia fajne wrażenie, jakby leżał u mnie już od pokoleń :-)

Wojciech K. - kupił(a) 200x300

Top vloerkleed

Przetłumacz
Paul Van Maaswaal - kupił(a) 250x300

I think this rug us beautiful, it feels amazing and looks very expensive, unfortunately it didnt fit in with my colour schemes as it looks a lot more muted and slightly minty green in real life. It would be better suited to light coloured furniture If I had somewhere else to put it in my home I would have kept it. I am exchanging it for a different rug. It is fab and I'm sad to send it back. But I'm looking forward to the exchange that I've chosen

Przetłumacz
Grainne - kupił(a) 250x300

Beautiful rug , very soft and great colour to go with everything .

Przetłumacz
Marie - kupił(a) 250x300

Quality rug very happy

Przetłumacz
Tara Powell - kupił(a) 200x300

Lovely quality, images shown are true to life, looks stunning.

Przetłumacz
Jools B. - kupił(a) 170x240

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!


Aktualności

Newsletter - najnowsze oferty