Nowy
Wyszukiwanie wizualne
Zrób zdjęcie lub prześlij obraz, aby znaleźć podobne dywaniki

Mila - Niebieski / Szary
160x230 cm

640 

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Sztuczna wełna  Sztuczna wełna

Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

OEKO-TEX®

Wszystkie nasze dywany tkane maszynowo z Turcji posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, globalnie jednolitego i niezależnego systemu testowania i certyfikacji tekstyliów. Certyfikat oznacza, że ​​gotowy produkt jest wolny od niebezpiecznych chemikaliów.

Recenzje produktu

4.92 z 5
26 klientów oglądało ten dywan na niezależnej stronie Trustpilot

Piękny dywan, jestem bardzo zadowolona.

Natalia O. - kupił(a) Ø 200

The carpet was even better than in the pictures and the quality seems excellent. The material is very soft.

Przetłumacz
Elis V. - kupił(a) 160x230

Very cool looking rug. Looks excellent on my light grey tiled conservatory floor. Really adds a new modern look to the room. I’ll definitely recommend to family and friends.

Przetłumacz
Den C. - kupił(a) 160x230

Excellent rug.

Przetłumacz
Gary - kupił(a) 160x230

Great quality. Colours exactly like the pictures.

Przetłumacz
Lau S. - kupił(a) 160x230

The colors are not as homogeneous and the transitions are not as smooth as shown in the picture.Kuke it's a bit pixelated. It's also darker than in the pictures on the website. Better quality images would be warranted in the website and more of them. The rug is soft and overall looks nice and the price is good.

Przetłumacz
AnaK - kupił(a) 160x230

The rug looks just as in the picture. Incredibly soft and high quality product. Love it!

Przetłumacz
Elza - kupił(a) 200x300

Very Happy with the purchase.The carpet Is beautiful and the colors fantastic. Perfectly delivered on time. Creases due to transport disappeared after only two hours following the instructions.

Przetłumacz
Carla P. - kupił(a) 140x200

Rugs super. Colors of rugs are beautiful. You can buy it.

Przetłumacz
Anna Gruszczynska - kupił(a) 100x160

Exactly as pictured. Very good quality. Speedy service and well packaged. Would buy through Rug Vista again!

Przetłumacz
Kerri Antles - kupił(a) 100x160

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.