Marivan Kazak

80x300 cm
586 

Ilość w magazynie: 6

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Opis

Te piękne dywany orientalne są replikami popularnych dywanów Ziegler, które nawiązują do wzorów ze starożytnej Persji. Cechą charakterystyczną wzorów antycznych jest jaśniejsza gama kolorystyczna w porównaniu do innych dywanów orientalnych. Zapotrzebowanie na dywany Ziegler utrzymuje się na wysokim poziomie od długiego czasu, ponieważ ich gama kolorystyczna sprawia, że doskonale pasują do większości pomieszczeń – zarówno tych zaaranżowanych klasycznie, jak i nowocześnie. Włosie jest wykonane z fryzu polipropylenowego, tworzywa sztucznego o charakterystyce naturalnego włosia. Właściwości materiału zapewniają miękkość i wysoki komfort użytkowania oraz sprawiają, że dywan jest łatwy w utrzymaniu i się nie mechaci.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

Materiał

Dywany z fryzem PP produkowane są z gęsto skręconej przędzy PP w wielu kolorach, które nadają dywanom intensywny połysk. Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

better than expected, good colour match from website image. Outstanding value for money to include free delivery.

Przetłumacz
Mr John Weston - kupił(a) 140x200, Feb -19

Kjempeflott teppe til en kjempefin pris.

Przetłumacz
Freddy I. - kupił(a) 80x300, May -18

È molto carino

Przetłumacz
Torri V. - kupił(a) 140x200, Mar -19

Fenomenal entrega en tiempo, buen embalaje y buena calidad

Przetłumacz
Sofia T. R. - kupił(a) 140x200, Dec -18

Bra matta, snabb leverans.

Przetłumacz
Lars-Gunnar J. - kupił(a) 80x250, Aug -18

Prachtig kleed, mooie kleuren conform de afbeelding op de website en goede kwaliteit. Erg blij mee en snel geleverd! Bovendien betrouwbare firma, je weet zeker of het kleed dat je bestelt op voorraad is.

Przetłumacz
Sophie - kupił(a) 160x230, May -18

Einfach super. Besser geht m.e. nicht. Werde den Shop weiterempfehlen.

Przetłumacz
Olaf - kupił(a) 140x200, Mar -18

Excellent rapport qualité prix

Przetłumacz
Monsieur patrick fourcade - kupił(a) 140x200, Jan -18

Veramente bello! Rapporto qualità prezzo eccellente! Nonostante sia un tappeto abbastanza economici è prodotto con gran cura e qualità, veramente di grande effetto!

Przetłumacz
Daniela P. - kupił(a) 160x230, Dec -17

mooi afgewerkt.

Przetłumacz
Dirk Sukkel - kupił(a) 160x230, May -19

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!Oferty specjalne