Maaike

200x250 cm
1 006 

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Opis

Te nowoczesne dywany są dostępne w wielu rozmiarach oraz wzorach i mogą się stać pięknym, centralnym punktem Twojego domu. Do ich wyrobu używamy fryzu polipropylenowego – materiału syntetycznego o właściwościach włókien naturalnych. Poza miękkim i wygodnym do chodzenia włosiem, materiał ten posiada inne zalety, między innymi nie mechaci się i jest łatwy w utrzymaniu.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

Materiał

Dywany z fryzem PP produkowane są z gęsto skręconej przędzy PP w wielu kolorach, które nadają dywanom intensywny połysk. Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Couleurs chatoyantes

Przetłumacz
Aline G. - kupił(a) 160x230, Jul -19

La alfombra está perfecta.recomendada 100 por 100.

Przetłumacz
Fco J. A. A. - kupił(a) Ø 150, Nov -18

Akkurat som på bildet, kjempefornøyd!

Przetłumacz
Marianne C. - kupił(a) 160x230, Nov -18

Ihana matto ja vastaa kuvausta.

Przetłumacz
OR - kupił(a) 160x230, Jun -18

Dit is zo’n waanzinnig mooi kleed! Als je twijfelt: doen!

Przetłumacz
Agavni J. - kupił(a) 200x300, Jan -18

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!Oferty specjalne