Leloudo

140x200 cm
614 

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Eleni Tsimi

Eleni Tsimi

Projektant Grecja Grecja

Eleni Tsimidou is a visual artist, graduated from the Fine Arts University, Visual and Applied Art, in sculpturing, of Aristoteleio University of Thessaloniki. She studied and worked in conservation of Art. She has a degree in piano studies and music harmony. From 2002 she works with video, photography and constructions of mosaics. She participates in
Group exhibitions with installations, video and painting. Also she does scenography and theatrical light for theatrical plays. The last years she works on open art with children.

Dywany Eleni Tsimi

Leloudo

A garden in spring time

Leloudo dywan z Turcja.

Te nowoczesne dywany są dostępne w wielu rozmiarach oraz wzorach i mogą się stać pięknym, centralnym punktem Twojego domu. Do ich wyrobu używamy fryzu polipropylenowego – materiału syntetycznego o właściwościach włókien naturalnych. Poza miękkim i wygodnym do chodzenia włosiem, materiał ten posiada inne zalety, między innymi nie mechaci się i jest łatwy w utrzymaniu.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

Wełna syntetyczna  Wełna syntetyczna

Dywany z fryzem PP produkowane są z gęsto skręconej przędzy PP w wielu kolorach, które nadają dywanom intensywny połysk. Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

OEKO-TEX®

Wszystkie nasze dywany tkane maszynowo z Turcji posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, globalnie jednolitego i niezależnego systemu testowania i certyfikacji tekstyliów. Certyfikat oznacza, że ​​gotowy produkt jest wolny od niebezpiecznych chemikaliów.

Recenzje produktu

4.78 z 5
74 klientów oglądało ten dywan na niezależnej stronie Trustpilot

Szkoda, że obwódka wokół jest jasna, co bardzo rzuca się w oczy na ciemniejszej podłodze, no i podwijają się rogi. Poza tym, bardzo o.k., pasuje do wnętrza i sofy.

Barbara - kupił(a) 250x300

Really lovely colourful rug.

Przetłumacz
N Cooney - kupił(a) 140x200

Excellent quality, colors look better in real life

Przetłumacz
eire - kupił(a) 140x200

Bold, striking, daring, without regrets, energetic, dramatic, bursting with vitality. An unapologetic statement of emotions. If you don't feel that something happens there and all the time, I don't know what else... and looking at it under different lights, from different angles, it changes also because of the pile which gives it depth, its own striking texture. Awesome.

Przetłumacz
Christian - kupił(a) 140x200

Thanks 😘 very good

Przetłumacz
Paillé J. - kupił(a) 140x200

Carpet is ok considering the reasonable price. Pity the colors are not as bright and lively as in the photos.

Przetłumacz
client - kupił(a) 140x200

Such a great rug .. looks marvellous in our Mid-Century Modern kitchen. Couldn't be more delighted.

Przetłumacz
Charlotte Andrews - kupił(a) 250x300

This rug is good quality and has flattened out easily. It really lifts the room with its bright colours

Przetłumacz
Lisa Battisti - kupił(a) 200x200

Colourful, pleasant to the touch, high quality - exactly what I wanted

Przetłumacz
Agne Ray - kupił(a) Ø 150

The colors in the rug are brilliant and the design is fun and interesting. I do think it's a bit overpriced but all in all I am pleased with my purchase.

Przetłumacz
Toni W. - kupił(a) 80x300

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!

Oferty specjalneAktualności

Newsletter - najnowsze oferty