Kazak Piran

200x300 cm
740 
33%
1 107 

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Opis

Te piękne dywany orientalne są replikami popularnych dywanów Ziegler, które nawiązują do wzorów ze starożytnej Persji. Cechą charakterystyczną wzorów antycznych jest jaśniejsza gama kolorystyczna w porównaniu do innych dywanów orientalnych. Zapotrzebowanie na dywany Ziegler utrzymuje się na wysokim poziomie od długiego czasu, ponieważ ich gama kolorystyczna sprawia, że doskonale pasują do większości pomieszczeń – zarówno tych zaaranżowanych klasycznie, jak i nowocześnie. Włosie jest wykonane z fryzu polipropylenowego, tworzywa sztucznego o charakterystyce naturalnego włosia. Właściwości materiału zapewniają miękkość i wysoki komfort użytkowania oraz sprawiają, że dywan jest łatwy w utrzymaniu i się nie mechaci.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

Materiał

Dywany z fryzem PP produkowane są z gęsto skręconej przędzy PP w wielu kolorach, które nadają dywanom intensywny połysk. Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Bardzo ładny lepszego nigdy nie miałem.

Wojciech Bon - kupił(a) 160x230, Mar -18

belle qualité excellent choix

Przetłumacz
Nicolas T. - kupił(a) 160x230, Jan -18

Good quality bright colors Fine for its purpose

Przetłumacz
Vivian W. - kupił(a) 200x250, Dec -17

Prezzo adeguato alla qualità

Przetłumacz
Alfredo B. - kupił(a) 200x300, Mar -19

Coincide exactamente con lo que esperaba.

Przetłumacz
Roberto R. P. - kupił(a) 200x300, Aug -18

Flot tæppe. God kvalitet

Przetłumacz
Kunde - kupił(a) 160x230, 16 dni temu

Der Teppich hat eine tolle Qualität und die Farben entsprechen der Abbildung im Internet. Ich bin zufrieden.

Przetłumacz
Pauline - kupił(a) 160x230, Feb -19

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!Oferty specjalne