Hamlet - Kość Słoniowa

120x180 cm
408 
20%
509 

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Fredrik Bjurhager

Fredrik Bjurhager

Projektant Szwecja Szwecja

Fredrik Bjurhager is a 25 year old 3D Artist who was born in Västerås, Sweden. He started as a photographer, but quickly went over to 3D because he had the penchant for creativity. During the past 6 years he has worked as a 3D Artist in the advertising industry with a focus on television advertising/product focus. The future looks bright and he hopes to continue in the 3D industry for many years to come.

Dywany Fredrik Bjurhager

Sztuczna wełna  Sztuczna wełna

Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

OEKO-TEX®

Wszystkie nasze dywany tkane maszynowo z Turcji posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, globalnie jednolitego i niezależnego systemu testowania i certyfikacji tekstyliów. Certyfikat oznacza, że ​​gotowy produkt jest wolny od niebezpiecznych chemikaliów.

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!


Oferty specjalne


Aktualności

Newsletter - najnowsze oferty