Nowy
Wyszukiwanie wizualne
Zrób zdjęcie lub prześlij obraz, aby znaleźć podobne dywaniki

 Going Okrągłe Dywan Ø 150 Nowoczesny Okrągły Ciemnoszary/Beżowy ( Turcja)
Podobne dywany

Going okrągłe

Ø 150 cm
600 

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Bethania Lima

Bethania Lima

Projektant Chile Chile

I am a designer, specialized in Surface Design (SPD). Creating patterns is a passion. But I also love making some experiments with mixed media, sort of wall "art";. Photography is also something I am very fond of.
My style is organic, linear, slightly geometric, sometimes spontaneous, most of the time decorative. And, of course, it is a work in progress.
I am Brazilian. I live in Chile. I am currently sort of wandering in New York.

Dywany Bethania Lima

Going round

Water colour drawing, digitally edittd.

Going okrągłe dywan z Turcja.

Te nowoczesne dywany są dostępne w wielu rozmiarach oraz wzorach i mogą się stać pięknym, centralnym punktem Twojego domu. Do ich wyrobu używamy fryzu polipropylenowego – materiału syntetycznego o właściwościach włókien naturalnych. Poza miękkim i wygodnym do chodzenia włosiem, materiał ten posiada inne zalety, między innymi nie mechaci się i jest łatwy w utrzymaniu.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

Wełna syntetyczna  Wełna syntetyczna

Dywany z fryzem PP produkowane są z gęsto skręconej przędzy PP w wielu kolorach, które nadają dywanom intensywny połysk. Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

OEKO-TEX®

Wszystkie nasze dywany tkane maszynowo z Turcji posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, globalnie jednolitego i niezależnego systemu testowania i certyfikacji tekstyliów. Certyfikat oznacza, że ​​gotowy produkt jest wolny od niebezpiecznych chemikaliów.

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!


Inspiracje


Aktualności

Newsletter - najnowsze oferty