Nowy
Wyszukiwanie wizualne
Zrób zdjęcie lub prześlij obraz, aby znaleźć podobne dywany

Freedom over Oasis Dywan - Wielobarwne
125x160 cm

608 

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Benno Arzt

Benno Arzt

Projektant Szwecja Szwecja

Benno Arzt urodził się w roku 1941 w Sztokholmie. Maluje obrazy fantastyczne z często pojawiającym się motywem ptaków przedstawianych za pomocą jaskrawej kolorystyki. Tworzy również drewniane rzeźby o tej samej tematyce. Jego prace wystawiane były w takich miejscach, jak Halmstad, Malmö, Sölvesborg, Eilat i Jerozolima. Znaleźć je również można w prywatnych i publicznych kolekcjach.

Ściany i podłogi

Miło nam zaprezentować kolekcję dywanów stworzonych dzięki niezwykłej współpracy z Bennem Arztem, które można wykorzystać zarówno do dekoracji ścian, jak i podłogi.
Nie przegap okazji do tego, by udekorować swój dom za pomocą niezwykłego dzieła sztuki!

Dywany Benno Arzt

Freedom over Oasis Dywan - Wielobarwne dywan z Turcja.

Te nowoczesne dywany są dostępne w wielu rozmiarach oraz wzorach i mogą się stać pięknym, centralnym punktem Twojego domu. Do ich wyrobu używamy fryzu polipropylenowego – materiału syntetycznego o właściwościach włókien naturalnych. Poza miękkim i wygodnym do chodzenia włosiem, materiał ten posiada inne zalety, między innymi nie mechaci się i jest łatwy w utrzymaniu.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

Wełna syntetyczna  Wełna syntetyczna

Dywany z fryzem PP produkowane są z gęsto skręconej przędzy PP w wielu kolorach, które nadają dywanom intensywny połysk. Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

OEKO-TEX®

Wszystkie nasze dywany tkane maszynowo z Turcji posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, globalnie jednolitego i niezależnego systemu testowania i certyfikacji tekstyliów. Certyfikat oznacza, że ​​gotowy produkt jest wolny od niebezpiecznych chemikaliów.

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!


Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.