Nowy
Wyszukiwanie wizualne
Zrób zdjęcie lub prześlij obraz, aby znaleźć podobne dywaniki

Farida

200x300 cm
1 121 

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Farida dywan z Turcja.

Ten typ dywanu, w którym stosuje się zarówno nowoczesne jak i klasyczne wzory, będzie doskonałym dodatkiem do każdego domu. Dywan ten ma wiele zalet. Przędza z polipropylenu w technologii heatset sprawia, że jest miękki i wygodny. Polipropylen Heatset to syntetyczny materiał, który w dotyku przypomina włókna naturalne i jest odpowiedni dla osób uczulonych na futro zwierzęce. Dodatkowo materiał ten się nie mechaci, dzięki czemu łatwiej go utrzymać w czystości. Bawełniana osnowa dywanu dodatkowo pokryta lekką warstwą lateksu sprawia, że dywan się nie ślizga, co zwiększa bezpieczeństwo jego użytkowania.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

Sztuczna wełna  Sztuczna wełna

Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

OEKO-TEX®

Wszystkie nasze dywany tkane maszynowo z Turcji posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, globalnie jednolitego i niezależnego systemu testowania i certyfikacji tekstyliów. Certyfikat oznacza, że ​​gotowy produkt jest wolny od niebezpiecznych chemikaliów.

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!