Nowy
Wyszukiwanie wizualne
Zrób zdjęcie lub prześlij obraz, aby znaleźć podobne dywaniki

Duet - Wielobarwne
160x230 cm

844 

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Angela Monteiro

Angela Monteiro

Projektant Portugalia Portugalia

(1984) Born in Porto, Portugal

Education
(2010) Integrated Master's degree in Architecture by ESAP, Porto
(2015) Degree in Conservation and Restoration, UCP - Catholic University of Porto

Personal Statement
The professional and academic path in Architecture has been structured and developed in parallel with the Arts, defining a straight connection with it. The artwork developed since 2011 is based on structuring forms and colors in a way that they form a still image of a “subject” in motion. This “subject” – the main focus of the painting - can be an emotion, a meditative state, a personal situation occurred or simply a thought or an idea that suddenly appears in the canvas and it’s demanding for a physical existence.

Lives and works in Porto, Portugal.

Exhibitions / Participations / Other
(July, 2017) Contemporary Art Symposium 2nd edition - Guarda, Portugal / Mural Painting / Theme:
"Woman: a vast and universal world" (http://cargocollective.com/angelamonteiro/Mural-in-Guarda-Portugal-2017)

(May, 2017) San Sebastian Film Festival 2017 - Online Poster Competition / 65th Edition
Special Mentions – Zabaltegi-Tabakalera (https://www.sansebastianfestival.com/postercompetition/ccarteles.php?id=6347)

(November, 2016) Third place CarpetVista Competiton / Textil Design / Arts (https://www.carpetvista.com/designer/angela-monteiro)

(February, 2016) Participation at the International Art Fair through Galeria Gaudi (Madrid) / Affordable Art Fair / Brussels
(https://affordableartfair.com/fairs/brussels)

(July 2012) Collective Exhibition Art in Mind / Subtleties
at The Brick Lane Gallery, London, UK (https://thebricklanegallery.com/exhibitions/past-exhibitions)

Main Websites
http://cargocollective.com/angelamonteiro
www.saatchionline.com/angelamonteiro
https://www.behance.net/angela-monteiro

Dywany Angela Monteiro

Duet

Symbolic representation of a hearth/love structured by the combination of two main elements.

Duet - Wielobarwne dywan z Turcja.

Te nowoczesne dywany są dostępne w wielu rozmiarach oraz wzorach i mogą się stać pięknym, centralnym punktem Twojego domu. Do ich wyrobu używamy fryzu polipropylenowego – materiału syntetycznego o właściwościach włókien naturalnych. Poza miękkim i wygodnym do chodzenia włosiem, materiał ten posiada inne zalety, między innymi nie mechaci się i jest łatwy w utrzymaniu.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

Wełna syntetyczna  Wełna syntetyczna

Dywany z fryzem PP produkowane są z gęsto skręconej przędzy PP w wielu kolorach, które nadają dywanom intensywny połysk. Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

OEKO-TEX®

Wszystkie nasze dywany tkane maszynowo z Turcji posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, globalnie jednolitego i niezależnego systemu testowania i certyfikacji tekstyliów. Certyfikat oznacza, że ​​gotowy produkt jest wolny od niebezpiecznych chemikaliów.

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.