DODATKOWE 10% zniżki na WSZYSTKIE produkty, w tym produkty przecenione! Kod: FLASH10
Nowy
Wyszukiwanie wizualne
Zrób zdjęcie lub prześlij obraz, aby znaleźć podobne dywany

Duet Dywan - Wielobarwne
160x230 cm

914 

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Angela Monteiro

Angela Monteiro

Projektant Portugalia Portugalia

(1984) Urodzony w Porto w Portugalii

Wykształcenie
(2010) Zintegrowany tytuł magistra na wydziale architektury w szkole ESAP w Porto
(2015) Dyplom ukończenia studiów na kierunku konserwacja i renowacja zabytków na Portugalskim Uniwersytecie Katolickim w Porto.

Osobiste oświadczenie
Rozwój zawodowy i akademicki w dziedzinie architektury kształtował się i tworzył równolegle do rozwoju w dziedzinie sztuki i był ściśle z nią powiązany. Prace artystyczne tworzone od 2011 roku oparte są na takim kształtowaniu form i kolorów, aby uzyskać obraz statyczny “tematu” w ruchu. “Temat” ten – będący głównym elementem obrazu - może oznaczać emocje, stan medytacji, doświadczenia z zakresu sytuacji osobistej albo po prostu myśl lub ideę, która nagle pojawiła się na płótnie i it’s domaga się fizycznej obecności.

Mieszka i pracuje w portugalskim Porto.

Wystawy, udział w wydarzeniach i inne osiągnięcia
(lipiec 2017 r.) Sympozjum Sztuki Współczesnej, druga edycja - Guarda, Portugalia, mural - temat:
„Kobieta: ogromny i uniwersalny świat" (http://cargocollective.com/angelamonteiro/Mural-in-Guarda-Portugal-2017)

(maj 2017 r.) Festiwal Filmowy w San Sebastian w 2017 r. - Konkurs internetowy na najlepszy plakat, 65. edycja
Wyróżnienie: – Zabaltegi-Tabakalera (https://www.sansebastianfestival.com/postercompetition/ccarteles.php?id=6347)

(listopad 2016 r.) Trzecie miejsce w konkursie CarpetVista, projektowanie tekstyliów, sztuka (https://www.carpetvista.com/designer/angela-monteiro)

(luty 2016 r.) Udział w Międzynarodowym Festiwalu Sztuki za pośrednictwem Galerii Gaudiego w Madrycie, Targi Sztuki Dostępnej w Brukseli
(https://affordableartfair.com/fairs/brussels)

(lipiec 2012 r.) Wystawa zbiorowa „Sztuka w umyśle”, Subtelności
w londyńskiej galerii Brick Lane Gallery, Wielka Brytania (https://thebricklanegallery.com/exhibitions/past-exhibitions)

Główne serwisy internetowe
http://cargocollective.com/angelamonteiro
www.saatchionline.com/angelamonteiro
https://www.behance.net/angela-monteiro

Dywany Angela Monteiro

Duet

Symboliczne przedstawienie serca i miłości w postaci połączenia dwóch głównych elementów.

Duet Dywan - Wielobarwne dywan z Turcja.

Te nowoczesne dywany są dostępne w wielu rozmiarach oraz wzorach i mogą się stać pięknym, centralnym punktem Twojego domu. Do ich wyrobu używamy fryzu polipropylenowego – materiału syntetycznego o właściwościach włókien naturalnych. Poza miękkim i wygodnym do chodzenia włosiem, materiał ten posiada inne zalety, między innymi nie mechaci się i jest łatwy w utrzymaniu.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

Wełna syntetyczna  Wełna syntetyczna

Dywany z fryzem PP produkowane są z gęsto skręconej przędzy PP w wielu kolorach, które nadają dywanom intensywny połysk. Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

OEKO-TEX®

Wszystkie nasze dywany tkane maszynowo z Turcji posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, globalnie jednolitego i niezależnego systemu testowania i certyfikacji tekstyliów. Certyfikat oznacza, że ​​gotowy produkt jest wolny od niebezpiecznych chemikaliów.

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.