Dywan Camelia CVD13937

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Camelia

160x230 cm Tkany maszynowo

Opinie Klientów

4 z 5

3 klientów oglądało ten dywan na niezależnej stronie Trustpilot
Pokaż więcej

Enkel men klart prisvärd matta

Przetłumacz
Leif W. - kupił(a) 160x230, May -18

Altid hurtigt til at sende varerne aldrig fortrudt mine køb

Przetłumacz
Ole Kaspersen - kupił(a) 200x300, Mar -19

Het is een mooi kleed maar heb deze niet gehouden omdat ik het patroon in het kleed achteraf toch te druk vond voor mijn interieur.

Przetłumacz
Irma C. - kupił(a) 200x300, Dec -18
Nr artykułu CVD13937
Punktów na m2 700000
Grubość ok. 5 mm
Pochodzenie Turcja
Włosie PP Ratyna
Dywany z fryzem PP produkowane są z gęsto skręconej przędzy PP w wielu kolorach, które nadają dywanom intensywny połysk. Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.
Osnowa Bawełna
Produkcja Tkany maszynowo
Dywany produkowane mechanicznie są wytwarzane na ustalonej szerokości oraz przy ustalonej liczbie kolorów, by stworzyć wzór. Dywany tkane mechanicznie wytwarza się znacznie szybciej niż te tworzone ręcznie, dlatego też ich cena jest znacznie niższa.
Rozmiar 160x230

Proszę zwrócić uwagę, iż możliwa jest niewielka różnica w rozmiarze ze względu na bawełnianą osnowę dywanu.

924
- 40% =
554 zł
Rozmiar:
Kolor:
Sprzedany
Możliwość zwrotu towaru w ciągu 30 dni

Pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego dywanu, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci!Oferty specjalne