Aryana

200x300 cm
1 514 

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Opis

Wzory tych pięknych, tkanych maszynowo dywanów, czerpią inspiracje z tradycyjnych dywanów perskich. W efekcie otrzymujemy dywan, który będzie pasował zarówno do pomieszczeń zaaranżowanych nowocześnie, jak i tradycyjnie. Włosie tego orientalnego dywanu składa się głównie z włókna polipropylenowego (technologia Heatset) – tworzywa sztucznego o właściwościach materiałów naturalnych. Detale zostały wykonane z poliestru, co sprawia, że powierzchnia jest jedwabiście gładka, a wzór jeszcze bardziej wyrazisty i żywy. W efekcie otrzymujemy dywan o ekskluzywnym wyglądzie, miękki i wygodny do chodzenia. Dywan jest zabezpieczony bawełnianą osnową, dzięki której jest bardziej wytrzymały oraz cienką warstwą lateksu na spodzie, która zapobiega ślizganiu się po podłodze.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

Materiał

Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

The rug was well wrapped for protection and when opened it was of a very high quality in perfect condition and the colours and design was outstanding

Przetłumacz
Robert C. - kupił(a) 200x300, Jun -19

Very good quality, fast & free delivery. Highly recommended :)

Przetłumacz
Romualda S. - kupił(a) 200x300, Feb -18

  Good for the price.

Przetłumacz
Sultan T. - kupił(a) 200x300, Jul -19

Top Teppich, kann ich jedem weiterempfehlen.

Przetłumacz
Jürgen D. - kupił(a) 200x300, May -19

Kleuren overeenkomstig het plaatje, mooie kwaliteit; kortom: een geweldig tapijt!

Przetłumacz
Henny - kupił(a) 200x300, Mar -19

muy bonita , merece la pena comprar la relación calidad -precio es de10

Przetłumacz
Mihaela M. - kupił(a) 200x300, Sep -18

Ik heb het nog niet uitgepakt, kan ik zelf niet hanteren in mijn kamer.\Dus kan geen beoordeling hierover geven

Przetłumacz
g.donk - kupił(a) 200x300, Nov -17

je recherche un tapis rond diametre 2 metres avec le meme motif et couleure que le tapis Aryana que j'ai achete chez vous. Quelle est votre proposition? Judes Jean-Claude

Przetłumacz
Jean-Claude J. - kupił(a) 200x300, Nov -17

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!Oferty specjalne