Nowy
Wyszukiwanie wizualne
Zrób zdjęcie lub prześlij obraz, aby znaleźć podobne dywaniki

Allegra - Wielobarwne
200x300 cm

1 304 

Kolory dywanu będą postrzegane odmiennie w zależności od kąta, pod którym będziemy patrzeć na dywan (przykłady – poniżej).

Allegra - Wielobarwne dywan z Turcja.

Te nowoczesne dywany są dostępne w wielu rozmiarach oraz wzorach i mogą się stać pięknym, centralnym punktem Twojego domu. Do ich wyrobu używamy fryzu polipropylenowego – materiału syntetycznego o właściwościach włókien naturalnych. Poza miękkim i wygodnym do chodzenia włosiem, materiał ten posiada inne zalety, między innymi nie mechaci się i jest łatwy w utrzymaniu.

Przeczytaj więcej na temat dywanów tkanych maszynowo tutaj...

Wełna syntetyczna  Wełna syntetyczna

Dywany z fryzem PP produkowane są z gęsto skręconej przędzy PP w wielu kolorach, które nadają dywanom intensywny połysk. Polipropylen to sztuczne włókno przyjazne dla środowiska. PP charakteryzuje się dużą odpornością na zużycie, dobrze znosi wysokie temperatury, ale jest wrażliwy na zimno. Dywany wykonane z materiału PP Heatset są idealne dla osób cierpiących na alergie wywoływane na przykład przez materiały naturalne. Materiał jest antyelektrostatyczny, dzięki czemu nie traci włókien i nie przyciąga kurzu oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

OEKO-TEX®

Wszystkie nasze dywany tkane maszynowo z Turcji posiadają certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX®, globalnie jednolitego i niezależnego systemu testowania i certyfikacji tekstyliów. Certyfikat oznacza, że ​​gotowy produkt jest wolny od niebezpiecznych chemikaliów.

Recenzje produktu

4.73 z 5
121 klientów oglądało ten dywan na niezależnej stronie Trustpilot

Miękki, kolorowy, łatwy do wyczyszczenia, bez zapachu w dobrej cenie. Gorąco polecam.

Joanna N. - kupił(a) 200x300

Beautiful! The carpet brightens up our Nordic Minimalist living room. Good quality with the price.

Przetłumacz
Miriam Nordstrom - kupił(a) 200x300

Like it so much I bought a second one

Przetłumacz
Mrs Rochelle Madill - kupił(a) 200x300

This is a very special rug. It brightens up our room in every respect. It is exactly what you see in the advertisement. Perfect for an energetic splash of colour - such vibrant use of patterns too. Love love love!

Przetłumacz
Jonathan P. v. R. - kupił(a) 200x300

100% recommend this rug. It’s as good. As it looks and I’m delighted with it. Has transformed my room. What you see is what you get..... fabulous.

Przetłumacz
Rochelle Madill - kupił(a) 200x300

Even brighter and beautiful in real! Gives a happy tune to the room however is elegant too! Really liked it.

Przetłumacz
Eleftheria Konstantinidou - kupił(a) 200x300

Ideal for a modern twist on botanical if you don’t have too msny other botanicals already - it is punchy!

Przetłumacz
CRBM - kupił(a) 200x300

A very nice rug. Food Colors, butik a boy delicate.

Przetłumacz
Marianne HP - kupił(a) 200x300

A nice beautiful, colorful rug. The design and dimensions are exactly as expected. The dark, base color appears to be less darker as shown in the picture. Overall, has added life to our living room. I would definitely recommend.

Przetłumacz
Swati S. - kupił(a) 200x300

rapport qualite prix coherent.

Przetłumacz
William O. - kupił(a) Ø 200

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.