Nowy
Wyszukiwanie wizualne
Zrób zdjęcie lub prześlij obraz, aby znaleźć podobne dywaniki

Spotkanie z jedną z naszych projektantek: Cajsa Wessberg


Nasz coroczny Konkurs Wzorniczy odbył się po raz pierwszy 8 lat temu i miał na celu odkrycie nowych, obiecujących projektantów. W tym roku firma Carpet Vista obchodzi swe 10 lecie i z tej okazji pragniemy zaprezentować kilku utalentowanych projektantow projektantow z którymi współpracowaliśmy w tym okresie czasu.

Konkurs Wzorniczy 2015 - Cajsa, wschodząca gwiazda na firmamencie.

Cajsa Wessberg bierze udział w tegorocznym konkursie i jest absolwentką sztoklholmskiej uczelni projektanckiej Beckman´s College. Mieliśmy okazję zetknąć się z Cajsą podczas oglądania jej wystawy na której oprócz projektów pokazany był również dywan CarpetVisty. Oto krótka prezentacja autorki poniższych pełnych życia ilustracji.

Grube zwierzątka, zaokrąglone ludziki czyli Tove Jansson  & Josef Frank

Cajsa mówi o sobie jako postaci bardzo kreatywnej, myślącej, której zainteresowanie wzornictwem zaczęło się we wczesnym dzieciństwie. Wybierając kierunek studiów wahała się pomiędzy Prawem a Wzornictwem co już daje nam obraz jakże ciekawej osobowości. Wiele inspiracji czerpie Cajsa z codziennych sytuacji i oryginalnych obrazów jakie wciąż napotyka. 
Tove Jansson i Josef Frank należą do jej ulubionych ilustratorów, inspirujących ją sposobem budowania obrazów i wzorów.

Wielka pasja dla wzornictwa i środowiska

W przyszłości Cajsa planuje aby stworzone przez nią wzory znalazły się na tkaninach oraz wyrobach z porcelany. Jednocześnie pragnęłaby wpłynąć na zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko. W niedługim czasie będzie lansowana jej sklep internetowy z kolekcją Djur på hög, jednocześnie Cajsa poszukuje producenta dla jej kolekcji Köttdjur. Jej magisterskie projekty będą użyte w materiale pedagogicznym dla przedszkoli, aby lepiej wyjaśnić pochodzenie mięsa, które jest z żywych zwierząt. Cajsa uważa za bardzo istotne aby w ten sposób wpłynąć na producentów mięsa i zmniejszyć zagrożenie dla naszego środowiska.

Zdjęcie:

Cajsas TOP PICK to szeroki asortyment miękkich, przytulnych, ekskluzywnych dywanów z kolekcji Shaggy.


DOSKONAŁA
4.8 z 5
2584 klientów wpisalo opinie na portalu Trustpilot
20-01-2023
Aneta
Świetny trójwymiarowy efekt
Pierwszy dywan zgodny z opisem ale po przymierzeniu jednak nie pasował do wystroju i odesłany- bezproblemowy i szybki zwrot pieniędzy. Drugi dywan (Scout) super, jest ala trójwymiarowy zmienia się jego kolorystyka w zależności od kąta lub pory dnia co nadaje ciekawego charakteru wystrojowi (mimo że jest w jednej tonacji). Szybkie przesyłki i zwroty, dywany dosyć szybko prostują się po odpakowaniu.
21-12-2022
Alicja P.
We've bought three rugs now and are…
We've bought three rugs now and are very happy with all of them. Great quality, beautiful designs, a huge variety of rugs to choose from and a very quick delivery (especially taking into consideration it's an international package). I highly recommend!
20-12-2022
Aleksandra P.
Duży wybór i ciekawe wzory
Duży wybór i ciekawe wzory. Szybka dostawa. Dywan choć złożony w kostkę bardzo szybko przybrał odpowiednią formę. Nie mogłam się zdecydować więc wybrałam dwa wzory i ten który nie pasował do wystroju bez żadnego problemu odesłałam i otrzymałam za niego zwrot. Polecam zakupy w tym sklepie.
15-12-2022
Helena
Świetna oferta dywanów
Świetna oferta dywanów, doskonała i szybka dostawa, solidne opakowanie. Cena odpowiednia do jakości wykonania dywanów - przystępna i na każdą kieszeń.
09-12-2022
Olga S.
Świetny dywan, ale długa dostawa
Dostawa trwała ponad tydzień, ale dywan jest świetny. Na zdjęciu był bardziej szary a w rzeczywistości jest faktycznie beżowy. Pachnie wełną i jest ciepły. Jestem zadowolona z zakupu.

Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.