Nowy
Wyszukiwanie wizualne
Zrób zdjęcie lub prześlij obraz, aby znaleźć podobne dywaniki

Dywany dla dzieci.

Wybierz odpowiedni produkt

Obecność dywanu w pokoju dziecięcym może diametralnie zmienić jego wygląd.

Dywany dla dla dzieci powinny być wytrzymałe, gdyż zazwyczaj są tam obecne przez wiele lat. Dobrze jest wybrać dywan, który będzie pasował do wnętrza nawet gdy dziecko będzie starsze. Ponieważ dzieci spędzają wiele czsu bawiąc się na podłodze, dywan powinien być miękki I przyjemny. Warianty z bardzo długim włosiem oraz długimi frędzlami są zazwyczaj kłopotliwe. Polecamy zatem produkty o krótkim runie ze względu na ich praktyczność zarówno w użyciu jak I utrzymaniu czystości.

W celu uniknięcia niebezpiecznych wypadków, dywan musi być stabilny dlatego polecamy podłożenie pod niego podkładki przeciw poślizgowej.
Służą one również do wyciszania oraz czynią dywan jeszcze bardziej miękkim.

Kolor I zabawa…..  

Poprzez zabawę dzieci zdobywają wiedzę o sobie I o otaczającym ich świecie. Nawet dywany mogą im w tym pomóc dzięki różnorodności kolorystycznej I wzorniczej. Takie właśnie modele polecamy dla dzieci z naszego asortymentu.Nauka o barwach I kształtach może odbywać się z udziałem tradycyjnych dywanów takich jak Kashkooli czy Perskich Gabbehów. Oba typy bogate są w żywe kolory I klasyczne, proste geometryczne wzory jak najbardziej pasujące do pokoju dziecięcego.

Praktyczne rady, które pomogą Twemu dziecku wybrać właściwy produkt….

Pozwól Twemu dziecku wybrać dywan do jego pokoju! Sama zaeksperymentowalam z moją córką która nie zaakceptowała większości dywanów wybranych dla niej przeze mnie. W odróżnieniu od mojego gustu wolała zdecydowane kolory oraz oryginalne geometrycznie formy.

Zdjęcie 2. 


DOSKONAŁA
4.8 z 5
2584 klientów wpisalo opinie na portalu Trustpilot
20-01-2023
Aneta
Świetny trójwymiarowy efekt
Pierwszy dywan zgodny z opisem ale po przymierzeniu jednak nie pasował do wystroju i odesłany- bezproblemowy i szybki zwrot pieniędzy. Drugi dywan (Scout) super, jest ala trójwymiarowy zmienia się jego kolorystyka w zależności od kąta lub pory dnia co nadaje ciekawego charakteru wystrojowi (mimo że jest w jednej tonacji). Szybkie przesyłki i zwroty, dywany dosyć szybko prostują się po odpakowaniu.
21-12-2022
Alicja P.
We've bought three rugs now and are…
We've bought three rugs now and are very happy with all of them. Great quality, beautiful designs, a huge variety of rugs to choose from and a very quick delivery (especially taking into consideration it's an international package). I highly recommend!
20-12-2022
Aleksandra P.
Duży wybór i ciekawe wzory
Duży wybór i ciekawe wzory. Szybka dostawa. Dywan choć złożony w kostkę bardzo szybko przybrał odpowiednią formę. Nie mogłam się zdecydować więc wybrałam dwa wzory i ten który nie pasował do wystroju bez żadnego problemu odesłałam i otrzymałam za niego zwrot. Polecam zakupy w tym sklepie.
15-12-2022
Helena
Świetna oferta dywanów
Świetna oferta dywanów, doskonała i szybka dostawa, solidne opakowanie. Cena odpowiednia do jakości wykonania dywanów - przystępna i na każdą kieszeń.
09-12-2022
Olga S.
Świetny dywan, ale długa dostawa
Dostawa trwała ponad tydzień, ale dywan jest świetny. Na zdjęciu był bardziej szary a w rzeczywistości jest faktycznie beżowy. Pachnie wełną i jest ciepły. Jestem zadowolona z zakupu.

Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.