Nowy
Wyszukiwanie wizualne
Zrób zdjęcie lub prześlij obraz, aby znaleźć podobne dywaniki

Trzy różne style w jednym pokoju

Czy planujesz zmiany w twoim salonie ale czujesz się ograniczony budżetem na ten cel? Czasami wystarczą małe detale, które zupełnie odmieniają wnętrze.

Również nowy dywan jest w stanie wpłynąć na wygląd twojego pokoju, dlatego zdecydowaliśmy się wybrać trzy różne dywany, poożyć we wspomnianym wnętrzu aby sprawdzić jak zaskakujący może być rezultat.

Elegancko i klasycznie

Dywan perski jest znakomitym wyborem aby uczynić wnętrze klasycznym. Pokój emanuje prostotą i czystością stylu a intensywne barwy dywanu dodają swoistej oryginalności.

Bohemicznie

Wśród ostatnich trendów występuje styl Bohemiczny, gdzie dywan typu Kilim w kombinacji Otomanem stwarzają niepowtarzalną atmosferę.

Prosto i nowocześnie

Dla preferujących styl lekki wybraliśmy ostatni dywan, prosty, miekki z nowoczesnym wzorem, idealny do stworzenia minimalistycznego nastroju.

Tak wię zakup nowego dywanu jest prostym sposobem na zmianę stylu całego pomieszczenia. Dodając do tego wymianę innych szczegółów jak np obrazów napewno osiągniemy zamierzony cel. 

Zdjęcie 1.Dywan Kerman  

Zdjęcie 2. Kelim Afgan Old Style i Ottoman

Zdjęcie 3. Specjalnie projektowany dywan Chill

Obejrzyj inne modele na https://www.carpetvista.pl


DOSKONAŁA
4.8 z 5
2584 klientów wpisalo opinie na portalu Trustpilot
20-01-2023
Aneta
Świetny trójwymiarowy efekt
Pierwszy dywan zgodny z opisem ale po przymierzeniu jednak nie pasował do wystroju i odesłany- bezproblemowy i szybki zwrot pieniędzy. Drugi dywan (Scout) super, jest ala trójwymiarowy zmienia się jego kolorystyka w zależności od kąta lub pory dnia co nadaje ciekawego charakteru wystrojowi (mimo że jest w jednej tonacji). Szybkie przesyłki i zwroty, dywany dosyć szybko prostują się po odpakowaniu.
21-12-2022
Alicja P.
We've bought three rugs now and are…
We've bought three rugs now and are very happy with all of them. Great quality, beautiful designs, a huge variety of rugs to choose from and a very quick delivery (especially taking into consideration it's an international package). I highly recommend!
20-12-2022
Aleksandra P.
Duży wybór i ciekawe wzory
Duży wybór i ciekawe wzory. Szybka dostawa. Dywan choć złożony w kostkę bardzo szybko przybrał odpowiednią formę. Nie mogłam się zdecydować więc wybrałam dwa wzory i ten który nie pasował do wystroju bez żadnego problemu odesłałam i otrzymałam za niego zwrot. Polecam zakupy w tym sklepie.
15-12-2022
Helena
Świetna oferta dywanów
Świetna oferta dywanów, doskonała i szybka dostawa, solidne opakowanie. Cena odpowiednia do jakości wykonania dywanów - przystępna i na każdą kieszeń.
09-12-2022
Olga S.
Świetny dywan, ale długa dostawa
Dostawa trwała ponad tydzień, ale dywan jest świetny. Na zdjęciu był bardziej szary a w rzeczywistości jest faktycznie beżowy. Pachnie wełną i jest ciepły. Jestem zadowolona z zakupu.

Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.