DODATKOWE 10% zniżki na WSZYSTKIE produkty, w tym produkty przecenione! Kod: TREAT10
Nowy
Wyszukiwanie wizualne
Zrób zdjęcie lub prześlij obraz, aby znaleźć podobne dywaniki

Rozmiar ma znaczenie

By upewnić się, że dokonaliście właściwego wyboru dywanu, nie powinniście opierać się jedynie na jego wyglądzie. Często równie ważny jest wybór odpowiedniego rozmiaru. Dywan, który będzie za mały, może sprawić, że meble będą wydawały się nieproporcjonalnie duże i obszerne. W takim wypadku wybór czegoś większego pozwoli ogarnąć całość i nada całej przestrzeni lepszy charakter.  

Należy pamiętać, że dywan może sprawiać złudzenie optyczne i zauważalnie zmieniać proporcje pokoju. Jeśli np. umieścicie dywan wszerz zamiast wzdłuż podłużnego pokoju, sprawi to, że pomieszczenie będzie wydawało się kwadratowe. Przed podjęciem ostatecznej decyzji możecie rozłożyć gazety lub przycięte prześcieradło, by sprawdzić jak dywan zaprezentuje się w pokoju. To powinno ułatwić podjęcie decyzji i będzie świetną wizualizacją.

Położenie dywanu pod stołem w jadalni  

Jeśli chcecie, aby dywan znajdował się pod stołem w jadalni, należy najpierw rozważyć kilka kwestii. Jednym ważnym elementem jest to, że dywan powinien być wystarczająco duży, by nie pokrywać się jedynie z długością stołu, ale również by było na nim wystarczająco miejsca na krzesła.  

Pozwoli to nie tylko ochronić dywan, ale sprawi, że wygląd całości będzie bardziej wyrafinowany. Gdy dywan jest zbyt mały, sprawia wrażenie, że pokój optycznie się kurczy. Możecie porównać to na zdjęciach powyżej. Jak myślicie, na którym z nich pokój wygląda najlepiej? 

Niemniej jednak decydując się na ozdobienie podłogi w Waszym domu spróbujcie najpierw przykryć czymś tę powierzchnię zanim podejmiecie ostateczną decyzję. Pozwoli to zaoszczędzić wiele czasu.


DOSKONAŁA
4.8 z 5
2584 klientów wpisalo opinie na portalu Trustpilot
20-01-2023
Aneta
Świetny trójwymiarowy efekt
Pierwszy dywan zgodny z opisem ale po przymierzeniu jednak nie pasował do wystroju i odesłany- bezproblemowy i szybki zwrot pieniędzy. Drugi dywan (Scout) super, jest ala trójwymiarowy zmienia się jego kolorystyka w zależności od kąta lub pory dnia co nadaje ciekawego charakteru wystrojowi (mimo że jest w jednej tonacji). Szybkie przesyłki i zwroty, dywany dosyć szybko prostują się po odpakowaniu.
21-12-2022
Alicja P.
We've bought three rugs now and are…
We've bought three rugs now and are very happy with all of them. Great quality, beautiful designs, a huge variety of rugs to choose from and a very quick delivery (especially taking into consideration it's an international package). I highly recommend!
20-12-2022
Aleksandra P.
Duży wybór i ciekawe wzory
Duży wybór i ciekawe wzory. Szybka dostawa. Dywan choć złożony w kostkę bardzo szybko przybrał odpowiednią formę. Nie mogłam się zdecydować więc wybrałam dwa wzory i ten który nie pasował do wystroju bez żadnego problemu odesłałam i otrzymałam za niego zwrot. Polecam zakupy w tym sklepie.
15-12-2022
Helena
Świetna oferta dywanów
Świetna oferta dywanów, doskonała i szybka dostawa, solidne opakowanie. Cena odpowiednia do jakości wykonania dywanów - przystępna i na każdą kieszeń.
09-12-2022
Olga S.
Świetny dywan, ale długa dostawa
Dostawa trwała ponad tydzień, ale dywan jest świetny. Na zdjęciu był bardziej szary a w rzeczywistości jest faktycznie beżowy. Pachnie wełną i jest ciepły. Jestem zadowolona z zakupu.

Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.