DODATKOWE 10% zniżki na WSZYSTKIE produkty, w tym produkty przecenione! Kod: TREAT10
Nowy
Wyszukiwanie wizualne
Zrób zdjęcie lub prześlij obraz, aby znaleźć podobne dywaniki

Informacje prawne

Informacje prawne

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania można znaleźć w naszym dziale FAQ.

Można się z nami skontaktować pisząc na adres e-mail info@rugvista.com lub korzystając z formularza kontaktowego. W dni robocze, w godzinach od 10.00 do 16.00, można się z nami skontaktować również dzwoniąc pod +44 20 3808 9940.

Adres i nazwa firmy RugVista to:

RugVista AB
Ringugnsgatan 11
216 16 Limhamn
Szwecja
+44 20 3808 9940
info@rugvista.com

Informacje bankowe

Dyrektor Generalny

Michael Lindskog

Prezes Zarządu

Erik Lindgren

Spółka zarejestrowana w Bolagsverket, Szwecja.

Numer organizacji

Numer płatnika VAT

SE556458920701

Odpowiedzialna za RugVistawłasne treści.

Michael Lindskog

Nota prawna

Łącze do platformy Komisji Europejskiej ds. Sporów Konsumenckich Online. Zgodnie z przepisami o rozstrzyganiu sporów z konsumentami przez Internet.

Nie zamierzamy ani nie jesteśmy zobligowani do udziału w procedurze rozstrzygania sporów drogą arbitrażu konsumenckiego.

DOSKONAŁA
4.8 z 5
2584 klientów wpisalo opinie na portalu Trustpilot
20-01-2023
Aneta
Świetny trójwymiarowy efekt
Pierwszy dywan zgodny z opisem ale po przymierzeniu jednak nie pasował do wystroju i odesłany- bezproblemowy i szybki zwrot pieniędzy. Drugi dywan (Scout) super, jest ala trójwymiarowy zmienia się jego kolorystyka w zależności od kąta lub pory dnia co nadaje ciekawego charakteru wystrojowi (mimo że jest w jednej tonacji). Szybkie przesyłki i zwroty, dywany dosyć szybko prostują się po odpakowaniu.
21-12-2022
Alicja P.
We've bought three rugs now and are…
We've bought three rugs now and are very happy with all of them. Great quality, beautiful designs, a huge variety of rugs to choose from and a very quick delivery (especially taking into consideration it's an international package). I highly recommend!
20-12-2022
Aleksandra P.
Duży wybór i ciekawe wzory
Duży wybór i ciekawe wzory. Szybka dostawa. Dywan choć złożony w kostkę bardzo szybko przybrał odpowiednią formę. Nie mogłam się zdecydować więc wybrałam dwa wzory i ten który nie pasował do wystroju bez żadnego problemu odesłałam i otrzymałam za niego zwrot. Polecam zakupy w tym sklepie.
15-12-2022
Helena
Świetna oferta dywanów
Świetna oferta dywanów, doskonała i szybka dostawa, solidne opakowanie. Cena odpowiednia do jakości wykonania dywanów - przystępna i na każdą kieszeń.
09-12-2022
Olga S.
Świetny dywan, ale długa dostawa
Dostawa trwała ponad tydzień, ale dywan jest świetny. Na zdjęciu był bardziej szary a w rzeczywistości jest faktycznie beżowy. Pachnie wełną i jest ciepły. Jestem zadowolona z zakupu.

Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.