Nowy
Wyszukiwanie wizualne
Zrób zdjęcie lub prześlij obraz, aby znaleźć podobne dywany

O firmie

Rugvista - jeden z największych sklepów internetowych z dywanami w Europie

Firma została założona w roku 2005 i od tej pory zapewnia bezproblemowe doświadczenie sprzedaży online wyjątkowych dywanów wysokiej jakości po rozsądnych cenach.

Dzisiaj jesteśmy jednym z największych sklepów internetowych z dywanami w Europie, który oferuje ponad 30 tys. produktów, począwszy od tradycyjnych, ręcznie tkanych dywanów orientalnych po produkty maszynowe zgodne z najnowszą modą.

Rugvista jest częścią firmy Rugvista AB działającej pod dwiema markami – Rugvista i CarpetVista.

Siedziba firmy mieści się w Malmö w Szwecji, a firma zatrudnia ok. 75 osób, pełniących różne funkcje

Dowiedz się więcej z naszej strony firmowej w języku angielskim.

Moden dywaniki pasujące do każdego wnętrza i każdego stylu

Śledzimy najnowsze trendy w zakresie dekoracji wnętrz i oferujemy dywaniki, które pasują do każdego pokoju i każdego domu, niezależnie od jego wystroju. Zobacz nasze nowości.

Wysokiej jakości dywaniki w rozsądnych cenach

Mamy ponad 15-lentnie doświadczenie w skupowaniu i wytwarzaniu wysokiej jakości dywaników. Obiecujemy najbardziej atrakcyjny asortyment w atrakcyjnych cenach. Zobaczy wykaz naszych najbardziej popularnych wyrobów.

Bezproblemowe zakupy online

Zrobimy wszystko, abyście byli Państwo zadowoleni kupując od nas dywanik z całego procesu zakupowego. Jeżeli macie Państwo jakieś uwagi, prosimy o kontakt z nami.

Bezpieczne zakupy online

Korzystamy z usług dobrze nam znanych partnerów i oferujemy bezpieczne opcje płatności, opatrzone wieloma certyfikatami typu "bezpieczne zakupy online". Oferujemy też gwarancję zwrotu pieniędzy w terminie 100 dni. Dowiedz się więcej.

Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.